Упаковка подарунків на виїзд: унікальна послуга від студії квітів TORY ART

Вартість послуги “Упаковка подарунків з виїздом майстра” становить 300 грн. Упаковка і матеріал оплачується окремо в залежності від вибраних матеріалів.

Презентабельний вид презенту, барвиста подарункова упаковка, лаконічний і доречний декор грають величезну роль. Адже уся ця краса інтригує людину, зацікавлює і в одну мить викликає тільки найприємніші емоції. Погодьтеся, що просто обв’язати стрічкою коробку, запакувати в яскравий папір недостатньо! Подарункова коробка повинна тонко доповнювати сам презент, а декор лише бути скромним аксесуаром.

Студія квітів TORY ART пропонує вам послугу з оформлення презентів. Зверніть увагу: дизайнери не просто по вісм правилам оформлять подарунок, але і зроблять це з виїздом за вашою адресою у вказаний вами день. Немає різниці, хочете красиво обв’язати бантом машину або запакувати скромний презент, наша студія надасть вам тисячі варіантів!

Великий вибір пакувальних матеріалів

Досі вважаєте, що упаковка подарунків робиться в яскравий папір з використанням полипропиленовых бантів? Пора залишити це у минулому! Студія TORY ART пропонує великий вибір матеріалів подарункових упаковок.

Ми використовуємо:

 • Коробки: маленькі і великі, круглі і квадратні, зі всілякими забарвленнями
 • Подарунковий папір, як звичайний так і преміум, італійського виробництва.
 • Тканина: будь-яка на ваш вибір – від велюру до оксамиту
 • Шкіряні матеріали
 • Декоративні елементи: банти (є можливість пошиття індивідуальних великогабаритних бантів на замовлення), стрічки, аксесуари
 • Живі квіти

Чому упаковку подарункам варто довірити компетентній людині

Послуга професійної упаковки не полягає в тому, щоб купити подарункову коробку і помістити презент в неї. Це ціле мистецтво, до якого варто підходити з точки знання декоративного оформлення! Тільки обізнана людина запропонує потрібний варіант, який не просто доповнить подарунок, а зробить сам процес дарування доречним, барвистим і незабутній! Відчути настрій клієнта і людини, зрозуміти, який відтінок краще використати при виготовленні подарункової упаковки, стрічок, бантів, зрозуміти, як дбайливо і акуратно помістити декор – усе це робота професійного пакувальника.

Віддавайте перевагу  професіоналам студії TORY ART

Головна перевага нашої роботи – це оформлення презенту по виїзду. Вам не потрібно витрачати час на придбання подарункової упаковки і самостійне оформлення. Ми зробимо все за вас!

Звертаючись в студію TORY ART за послугою упаковки подарунків, ви отримуєте:

 • Компетентну роботу дизайнера
 • Великий вибір пакувальних матеріалів
 • Оформлення за вашою адресою в потрібний день і час
 • Можливість упакувати будь-який подарунок – починаючи від машини і закінчуючи скромним ювелірним виробом
 • Індивідуальний, авторський підхід.

Замовити послугу простіше, ніж здається

Вам досить лише залишити свою заявку на пакування подарунків, вказати розміри презенту, як в справу одразу ж включаються наші дизайнери. З урахуванням усіх нюансів поздоровлення і самого презенту, підберуть різні варіанти красивої упаковки подарунків, з яких можете обрати ті, що сподобаються більше. Погоджувати їх можна двома варіантами:

 • Під’їхати в студію і вибрати наочно
 • Обговорити в телефонному режимі, остаточні варіанти затвердити вже по приїзду майстра-пакувальника.

Після затвердження упаковки, погоджуємо дату і час. Після цього у вказаний день наш дизайнер мчатиметься до вас, щоб красиво упакувати подарунок і зробити процес дарування особливим для Вас!

Вартість послуги “Упаковка подарунків з виїздом майстра” становить 300 грн. Упаковка і матеріал оплачується окремо в залежності від вибраних матеріалів.

Упаковка подарунків з виїздом: дарувати презенти тепер можна красиво і з комфортом