Подарункові сертифікати від студії TORY ART

Дорогі друзі, ми раді повідомити Вам, що в салоні TORY ART тепер можна придбати подарункові сертифікати. Ми робимо все можливе, щоб подарунки, які Ви підносите своїм близьким і колегам були ще більш приємними і ефектними.
З подарунковими сертифікатами Вам більше не доведеться ламати голову над тим, що подарувати. Виберіть, в         якості подарунку, гіфт-карту і одержувач сам знайде собі ідеальний подарунок.

Що таке подарунковий сертифікат?

Практика використання подібних сертифікатів в нашій країні виникла не так давно, проте цей спосіб розрахунку за товари/послуги набирає значних обертів.

Такий стан справ пов'язаний з зручністю ідеї. Сам по собі подарунковий сертифікат являє собою модуль ідентифікації абонента номінал. Таким чином, кожен клієнт, маючи гіфт-карту, може зробити покупку на зазначену суму і розрахуватися їй.

Для яких випадків краще підійде подарунковий сертифікат?

  • Ви недостатньо знайомі з людиною, щоб розбиратися в його перевагах. Подарунковий сертифікат повністю вирішує цю проблему. Досить просто подарувати карту на суму, яку Ви вважаєте оптимальною. Це дозволить 100% залишити про себе незабутнє враження.
  • Немає часу на пошуки подарунка. Якщо Ви дуже зайняті, при цьому є тенденція зробити людині приємне, тоді подарунковий сертифікат прекрасне рішення. Необхідність витрачати час на пошуки презенту просто зникає. Так Ви точно зробите приємне людині і не залишите його без уваги.
  • У Вас широке коло спілкування і потрібно бути завжди готовим до непередбачених днях народженням та іншим урочистостей. Маючи подарункову карту у своєму гаманці, Ви підстраховує себе на той випадок, коли чийсь свято вилетів з голови. У Вас завжди під рукою буде солідний і приємний подарунок.

Переваги

  • Ніяких термінів. Подарунковий сертифікат не обмежений в термінах застосування. Ви можете скористатися ним в будь-який зручний для Вас час. Сертифікат можна дарувати. Він не прив'язаний до певної особистості і може бути використаний будь-якою людиною, якій Ви передали його.
  • Немає номерів. Подарунковий сертифікат - не виступає в якості картки лояльності і використовується одноразово. Якщо після використання Вам потрібна додаткова сума, карта купуватися повторно. Кошти не можуть бути зараховані на цей же сертифікат.
  • Немає обмежень за асортиментом. Сертифікати діють на весь асортимент, представлений в нашому салоні, а також інтернет-магазині. За умови, що він є в наявності.

Як отримати подарунковий сертифікат?

Придбати сертифікат можна в нашому салоні або інтернет-магазині. Є кілька номіналів, на суму 500 грн. і 1000 грн., серед яких Ви можете вибрати оптимальний для себе.

Умови використання

Для того, щоб скористатися сертифікатом, його необхідно віддати менеджеру студії TORY ART. При цьому замовлення можна оформити, як офлайн так, і онлайн. Основна умова використання - передача карти менеджеру студії. Після витрачення коштів, карта вважається недійсною. Якщо сума обраного презенту перевищує номінал картки, тоді різницю можна оплатити зручним для вас способом (картою або готівкою). Якщо ж навпаки, сума менше, різниця не повертається.
Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться, будь ласка, з нами і ми c радістю проконсультуємо Вас.

Вам також може сподобатися

Букет "Чарівній" 1265 грн
Букет "Новий день" 370 грн
Букет "Хмарна симфонія" 810 грн