Студия Цветов и Подарков

Доставка цветов в Киев

(093) 170-58-98

Любі друзі!

Зовсім небагато залишилося до Новорічних та Різдвяних свят, і кожен з нас вже працює над створенням новорічної атмосфери в своєму будинку.

Одним з найголовніших атрибутів Новорічного оформлення будинку, офісу, ресторану, вітрин є новорічні гірлянди. В нашій студії ви знайдете світлодіодні та декоративні гірлянди.

Світлодіодні гірлянди можуть бути з білими або блакитними вогниками, з різнокольоровими мерехтливими вогнями, у вигляді куль або гілочок. Світлодіодні гірлянди можуть бути електричними або на батарейках. Такий вид гірлянд найбільш яскравий і святковий, і найкращим чином прикрасить ваш будинок і допоможе створити істинно новорічну атмосферу.

Декоративні гірлянди - це вироби ручної роботи, які створюються професійними флористами-декораторами на основі гілочок штучної ялинки, натуральних шишок і горіхів, ялинкових іграшок, штучного снігу і новорічного декору.

І світлодіодні, і декоративні гірлянди чудово прикрасять вашу новорічну ялинку, вікна, двері, перила сходів і т.д.

Величезний вибір світлодіодних і декоративних гірлянд вже в наявності в нашій студії квітів, подарунків та декору TORY ART за адресою вул. Жилянська, 59, м Київ.

Крім того, продукція компанії представлена і в інших локаціях Києва, детально про адреси і графіках роботи дивіться на сторінці Контакти.

Зустрічайте Новий рік яскраво, красиво і весело разом з TORY ART!