Студия Цветов и Подарков

Доставка цветов в Киев

(093) 170-58-98

Зовсім скоро в кожній українській хаті яскравими вогниками засяють ошатні зелені красуні-ялинки, прикрашені кульками, підвісками, гірляндами й цукерками. Адже саме з цього моменту настрій стане по-справжньому новорічним й радісним.

Ми старанно наряджаємо ялинки, прикрашаємо мішурою житло, запалюємо гірлянди, дістаємо святкові свічки, і все це для того, щоб створити істинно казкову новорічну атмосферу. І якщо перед вами стоїть питання, де і які ялинкові прикраси можна придбати, то відповідь вже є - звичайно ж, в студії квітів, подарунків та декору TORY ART в Києві!

Поспішаємо повідомити вам про надходження нової колекції новорічної продукції й декору - неймовірно красиві штучні ялинки, ялинкові іграшки, підвіски, гірлянди, сувенірна продукція, оригінальні набори ароматів для дому та авто, і багато іншого. Вся продукція високої якості і витоговлена кращими європейськими виробниками.

В нашій студії ви знайдете все необхідне для прикрашання вашого будинку і створення казкової новорічної атмосфери - починаючи від мініатюрних статуеток до високих штучних вбраних ялинок.

Звернутаємо вашу увагу, що наша продукція представлена в різних куточках Києва, а саме:

  • Студія TORY ART: вул. Жилянська, 59
  • Магазин TORY ART: вул. Хрещатик, 38, ЦУМ, 6 поверх,
  • Магазин TORY ART: вул. Антоновича, 115, Володимирський ринок
  • Магазин TORY ART: вул. Вадима Гетьмана 6, Блок Б, 3 поверх, ТРЦ Космополіт

Завытайте до нас за подарунками і новорічним настроєм! Завжди раді вам!