Студия Цветов и Подарков

Доставка цветов в Киев

(093) 170-58-98

Аромат, який панує в будинку - це відображення особистості хазяїна. Він здатний не тільки створити унікальну атмосферу, але і доповнити стиль приміщення. Наприклад, зробити квартиру особливо затишною, або ж надати їй надихаючого настрою богемності.

Саме тому ми підготували для Вас дещо особливе - лімітовану колекцію ароматів для будинку Cote Noire. Вони являють собою унікальні аромати, які вражають уяву глибиною ноток і витонченістю композицій. Час горіння свічок 100 годин. Всі запахи створені на основі натуральних компонентів, тому безпечні навіть для тих, у кого є схильність до алергії.

Окремо варто відзначити оформлення свічок. Воно унікальне для кожної позиції. Тут Ви знайдете як строгий і стриманий дизайн, виконаний з поєднання чорного і золотого кольорів, так і яскраві художні малюнки. Тому свічки Cote Noire прекрасно підходять не тільки для домашнього використання. Це чудовий варіант подарунка, який особливо припаде до смаку цінителям естетики.

Купити свічки з лімітованої колекції ароматів Cote Noire і ознайомитися з повним асортиментом запахів можна в студії квітів TORY ART або в нашому магазині в ЦУМі.

Завжди Вам раді!