ClickCease

Студия Цветов и Подарков

Доставка цветов в Киев

(093) 170-58-98

Друзі! Зовсім недавно пройшло чудове свято - Свято вулиці Костьольної: День франкофонії. Вулиця Костьольна - одна з найкрасивіших і "дуже французьких" вулиць Києва. Вона прийняла багато талановитих учасників: кулінарів, майстрів hand-made, художників, музикантів і флористів. У цьому чудовому заході взяла участь і студія флористики та подарунків TORY ART.

Студія флористики і подарунків TORY ART підготувала багато чудових квіткових композицій: квіти в капелюшних коробках, кошики квітів, дизайнерські букети, квіти в горщиках і інші композиції. Також, був представлений товар з нової колекції «Декор для дому» і милі іграшки ручної роботи від кращих майстрів України.

Свято пройшло чудово, гості заходу отримали масу позитивних емоцій і відмінний настрій. Гостям була представлена ​​можливість не тільки насолодитися чудовою атмосферою, подивитися виставкові стенди, а й взяти участь у різноманітних майстер-класах, відвідати лекції та дегустаційні зони. Ну і звичайно ж все це супроводжувалося живою музикою, що дозволило в повній мірі поринути в святкову атмосферу. Спасибі всім гостям за подаровані посмішки! Ми завжди будемо раді бачити вас в нашому квітковому магазині!