Студия Цветов и Подарков

Доставка цветов в Киев

(093) 170-58-98

Увага! Розігруємо Дизайнерський букет для нареченої! Для всіх дівчат, які готуються до найважливішого дня в їх житті - Весіллі, студія квітів і подарунків TORY ART підготувала приємний сюрприз. Кожна бажаюча наречена може взяти участь в розіграші «Весільний букет в подарунок». В рамках конкурсу переможниця виграє букет на суму до 1000 грн. Букет можна вибрати самостійно, або ж за допомогою професійних порад флористів студії, які складуть букет виходячи з ваших побажань і переваг.

Щоб взяти участь в акції, необхідно:

  1. Підписатися на нашу офіційну сторінку (вступити в групу) в соціальній мережі:
  1. Поставити «лайк» під постом в одній з нашої соціальної мережі.
  2. Заповнити реєстраційну форму.
Акція триватиме з 15 червня по 30 червня 2016 року включно. РОЗІГРИШ ВІДБУДЕТЬСЯ 1 липня о 15:00. Переможець конкурсу будуть визначено в день розіграшу шляхом випадкового вибору за допомогою https://www.random.org/lists. Правила конкурсу:
  1. Переможець зможе забрати приз шляхом самовивозу зі студії квітів і подарунків «КвіToryа» на Подолі за адресою: вул. Межигірська 3, г. Киев. Також подарунок може бути доставлений кур'єром, згідно умовами доставки.
  2. Скористатися виграшем (замовити весільний букет) необхідно до 31 січня 2016 року.
  3. Подарунок не може бути виданий в грошовому еквіваленті або замінений іншим.
  4. Максимальна вартість букета становить 1000 грн. У разі якщо обраний букет буде перевищувати суму в 1000 грн. - переможець може оплатити різницю. Якщо, вартість букет буде менше 1000 грн. - різниця не повертається.
*У конкурсі забороняється брати участь працівникам і представникам компанії TORY ART