Спеціальна пропозиція

Акція
Букет 25 білих троянд Арктика в упаковці 699 грн 790 грн
Акція
Букет 51 червона троянда "Символ любові" 955 грн 1670 грн
Акція
51 біла троянда "Арктика" в шляпній коробці 1299 грн 1555 грн
Акція
Букет 51 коралова троянда 1255 грн 1428 грн
Букет 101 червона троянда 1499 грн
Акція
Букет 51 персикова троянда 1255 грн 1433 грн
Акція
Букет 51 біла троянда в упаковці 1177 грн 1533 грн
Акція
Букет 25 персикових троянд в упаковці 749 грн 790 грн
Акція
Букет 51 малинова троянда 1255 грн 1433 грн

Троянди

Акція
Букет 25 малинових троянд в упаковці 749 грн 790 грн
Акція
Букет 101 персикова троянда 2488 грн 2833 грн
Акція
Букет 51 троянда мікс 1099 грн 1472 грн

Гортензіі

Кошики квітів

Троянди в коробці

Авторські букети

Букет "Таємнича муза" 800 грн
Букет "М'який рум'янець" 940 грн
Букет "Мікс з щастя" 1555 грн
Букет "Північ у Парижі" 1915 грн
Букет "Мрії Орфея" 2115 грн
Букет "Яскравий день" 1595 грн

Квіти в коробці

les-jardins-della-comtesse

М`які іграшки Bukowski

Повітряні кулі

ЦВЕТЫ НА ЗАКАЗ - ОТЛИЧНОЕ ДОПОЛНЕНИЕ К ПОДАРКУ

Красиво составленная композиция может выгодно подчеркнуть ваш подарок. С помощью цветов можно сказать те сокровенные слова, которые боишься произнести, признаться в любви или попросить прощения. К счастью, вопрос с покупкой цветов перестал быть проблемным и предложений сейчас уйма. И теперь ключевым аргументом в выборе магазина флористики является качество и оригинальность. Мы смело заявляем. Это всё о нас. В нашей студии флористики и подарков TORY вы можете не только купить самые свежие цветы в Киеве, но и решить вопрос с их доставкой. Это очень удобная услуга, ведь её можно заказать на конкретное время. Ваше поздравление точно воспроизведёт незабываемое впечатление.

Доставка букетов необходима, если:

 • Даритель и получатель находятся на расстоянии и хочется порадовать близкого человека.
 • Есть желание сделать неожиданный сюрприз.
 • Не хотите тратить время на поездку в магазин цветов.

Когда мы говорим о курьерской доставке букета, понимаем насколько важно само место доставки. Поэтому Вы можете её заказывать не только на дом, но и в офис, на работу и в принципе, в любую точку Киева. Можете быть уверены, что она будет именно в том месте и в то время, которое необходимо.

Доставка квітів по Києву - довіртесь студії TORY ART!

Квіти це найпрекрасніше, що нам дала природа.Вони завжди викликають захоплення та вражають своєю красою і розмаїттям видів. А ще більше дивують флористи, які створюють оригінальні композиції.

Квіти на замовлення - чудове доповнення до подарунку.

Гарна скомпонована композиція може вигідно підкреслити ваш подарунок. За допомогою квітів можна сказати ті потаємні слова, які так довго не наважувався сказати, освідчитися або вибачитися.

На щастя, питання з придбанням квітів більше не є проблемою, зараз дуже багато пропозицій. Тепер вирішальним аргументом у виборі магазина квітів - це якість та оригінальність.

Ми сміливо заявляємо - це все про нас.

У нашій студії флористики та подарунків TORY ART у вас є нагода не лише придбати найсвіжіші квіти у Києві, а й вірішити питання із їх доставкою.Це дуже зручний сервіс, адже її можна замовити на конкретний час. Ваше привітання точно справить незабутнє враження.

Доставка букетів необхідна, коли:

 1. Той хто дарує і отримувач знаходяться на відстані один від одного і хочеться порадувати близьку людину.
 2. Є бажання зробити неочікуваний сюрприз.
 3. Немає бажання витрачати час на похід у магазин квітів.

Коли мова йде про кур’єрську доставку букету, ми розуміємо наскільки важливим є саме місце доставки. Тому Ви можете замовити її не лише додому, а ще й в офіс, на роботу, і взагалі у будь-яку точку Києва. Запевняємо Вас, вона буде доставлена саме туди, куди треба і у чітко визначений вами час.

Цілодобова доставка кур’єром - усе заради вашого комфорту.

У нас діють спеціально визначені тарифи на доставку у різні часові межі доби Однак, вона здійснюється 24 години, як у будні, так і на вихідні.

Солодкі ціни на квіти в подарунок.

Завжди враховуємо ваші побажання та можливості гаманця: підбираємо композиції на невелику суму, а також створюємо дійсно розкішний букет квітів.

.

Вартість доставки залежить від багатьох факторів, такі як відстань, час доби, особливості замовлення та його терміновість. Якщо немає певних побажань щодо доставки (наприклад, конкретний час) і сума вашого замовлення понад 500 гривень, то вона буде безкоштовною.

Якщо ж говорити про вартість букету, то тут суттєво впливає сезонність квітки, яка використовується у букеті, сорт, кількість у букеті та країна, де вона була вирощена. Беззаперечно, наші квіти ми закуповуємо у перевірених поставчальників, а за свіжістю щодня слідкують флористи.

Широкий вибір живих квітів: точно відшукаєте саме те, що відповідає вашим очікуванням.

Ми слідкуємо за усім, що відбуваться у світі флористики. Коли на цьому ринку з’являються незвичні сорти - одразу ж починаємо активно використовувати і втілювати і життя ідеї, які потім радують вас у нашому салоні квітів.

Можемо запропонувати вам найкращі види квітів на доставку по Києву, такі як:

 • троянди
 • тюльпани
 • гортензії
 • хризантеми
 • ромашки
 • півонії
 • ранункулюси
 • орхідеї
 • фрезії
 • матіоли та інші.

Усі самі гарячі тренди, такі як: троянди у коробці, букети - гіганти, композиції з використанням екзотичних квітів, готові подарункові набори з модними макаронс або повітряним зефіром та інші пропозиції, які ви знайдете у нас в TORY ART!

У нашому салоні флористики вам допоможуть зібрати композицію квітів та букетів на замовлення з урахуванням усіх ваших побажань по кольору та виду квіток, або ви можете обрати щось із наявних букетів, котрі щодня створюють наші флористи.

На оформлення замовлення знадобиться мінімум часу!

Форма для оформлення доставки квітів та букетів на нашому сайті доволі проста. Самим складним випробуванням для вас буде - обрати ідеальний та найгарніший букет Усе інше віришиться за декілька хвилин. Для вашої зручності ми передбачили 2 способи оплати: готівковкою та безготівковий. Також, якщо у Вас є бажання завітати до нас і особисто ознайомитися із асортиментом нашого магазину квітів, ми запрошуємо до салону, який знаходиться за адресою: вул.Жилянська, 59 (ЖК Дипломат Хол).

Обираючи інтернет магазин флористи та подарунків TORY ART ви можете бути впевненими, що у нас::

 • самий широкий асортимент квітів
 • найпривабливіші ціни
 • креативні та досвідчені флористи
 • швидка доставка
 • діє дисконтна програма для постійних клієнтів