Послуга 3D друку

Студія квітів та подарунків TORY ART пропонує послуги:

  • 3D друку
  • 3D моделювання
  • 3D сканування

Пропонуємо вашій увазі деякі можливі варіанти.

Логотип фірми на квітах

Сьогодні моделі 3D друку ми досить активно використовуємо у сфері флористики в якості декору та доповнення до квіткових композицій. Присутність в презенті об’ємного логотипу компанії, святкової дати або імені, створеного за допомогою принтера 3D-друку, додає подарунку оригінальності та робить його індивідуальним. Крім того, це стане чудовим фірмовим презентом до Дня народжения компанії, її співробітників та керівників.

3D логотип вашої компанії може бути розміщений на квітковому подарунок кількома засобами:

  • на передньому фоні букета в зоні кріплення квітів в оазис
  • зверху на букеті (композиції)
  • безпосередньо на коробці або корзині, упаковці букета


Привітайте та запам’ятайтесь партнерам з бізнесу та клієнтам

Кожна компанія має свій фірмовий знак – логотип.
Саме цей знак створює перше уявлення про сферу діяльності компанії та є її «обличчям».

Основне завдання присутності лого в квітковому презент полягає не лише в створенні естетичного вигляду подарунка. Його місія містить більш глобальний характер: поступова впізнаваність бренду, поява певних асоціацій і, відповідно, позитивних емоцій у людей, яким призначається подарунок.

Такий індивідуальний підхід неодмінно буде оцінений вашими бізнес-партнерами і клієнтами.

Святкова символіка

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня доста популярними є квіти в коробці, прикрашені цифрою «8», що була створена за допомогою принтера 3D друку.

Цифра може бути будь-якого кольору, головне, щоб квіти та 3D элемент чудово поєднувались та гармоніювали одне з одним. Розмір 3D-елемента також має бути пропорційним відповідно до розміру коробки.

Цифру чудово може замінити напис «8 березня» або будь-який інший. Така, на перший погляд, проста деталь у вашому квітковому подарунок підкреслить важливість свята і вашу до нього ретельну підготовку.

Як показує практика, подібні презенти викликають приємні емоції у представниць прекрасної половини населення.

Як зробити замовлення квітів з 3D-елементами?

1. Вибрати на нашому сайті будь-який вподобаний букет, коробку з квітами або корзину квітів.
Ви можете запропонувати власний варіант квіткової композиції з урахуванням особистих вподобань і бажаного бюджету.
2. Надати всю необхідну інформацію щодо можливого об’єкту 3D друку (написи, цифри, лого і так далі), вказавши бажану кольорову гаму та розмір елемента.
3. При необхідності – здійснити передплату.
4. Скористатися послугою кур’єрської доставки, попередньо узгодивши день, час і місце доставки.
Ви можете отримати замовлення самостійно в студії квітів і подарунків TORY ART за адресою вул. Жилянська 59, м. Київ.

Корзина з квітами, прикрашена 3D вісімкою, чудово підкреслює тематику весняного свята.

Що таке 3D друк?

3D-друк являє собою виробничий процес створення тривимірних твердих об’єктів з цифрового файлу. Створення об’єкта за допомогою 3D друку досягається за допомогою адитивних процесів. Ці процеси полягають у накладанні послідовних шарів матеріалу до тих пір, поки весь об’єкт не буде створено повністю. Кожен з цих шарів можна розглядати як дуже тонко нарізаний горизонтальний поперечний переріз можливого об’єкта.

Як це працює?

Все починається зі створення віртуального проектування об’єкта – цифрової 3D-моделі.
Ви можете сканувати набір 3D-зображень, намалювати його за допомогою проектування на ПК, а також завантажити з мережі Інтернет. Процес «друку» тривимірної моделі «шар за шаром» за допомогою 3D-принтера має схожість зі струминними принтерами. Далі йде підготовка цифрового файлу до друку. Програмне забезпечення для 3D-моделювання формує остаточну модель об’єкта, звертаючи її в так звані «скибочки», сотні або тисячі горизонтальних шарів. Коли нарізаний файл завантажений в 3D-принтер, починається процес створення об’єкта шар за шаром. 3D-принтер зчитує кожну скибочку (або 2D-зображення) і створює об’єкт, змішуючи кожен шар практично без видимих ознак шарів, формуючи образ тривимірного об’єкту.

Сфера застосування

В останні кілька років термін 3D друк стає все більш відомим, а технологія досягла ширшої громадськості. Проте, більшість людей навіть не чули про цей термін, в той час як технологія використовується вже протягом багатьох десятиліть у виробничих і науково-дослідних цілях.

Однією з найбільш важливих сфер застосувань 3D друку є медична промисловість. За допомогою 3D друку хірурги можуть створювати макети частин тіла своїх пацієнтів за лічені години.

З великим успіхом 3D друк використовують в автомобільній промисловості, в галузі промислового обладнання, освіті, архітектурі та багатьох інших галузях.