Повернутися в новини
img_3761-min

Halloween 2017 від TORY ART: прикраси, квіткові гарбузи, ідеї декорацій.

Хелловінські композиції і квіткові гарбузи від TORY ART – це чудові подарунки практично для всіх, які можна дарувати близьким і друзям напередодні, мабуть, найпотаємнішого свята в році – Halloween. Ви можете вибрати з широкого асортименту казкових квіткових гарбузів, або зробити індивідуальне замовлення, зазначивши особисті побажання.

Відомо, що традиційними кольорами Хеллоуїна є помаранчеві й чорні. І, хоча, чорні квіти надзвичайно рідкісні, досить легко знайти квіти в багатьох відтінках помаранчевого, жовтого, золотого та інших кольорів осені.

Незалежно від того, чи шукаєте ви вишукані квіти, щоб прикрасити свій столик для вечірок на Хеллоуїн або більш невимушений букет, щоб збалансувати деякі (іноді навіть моторошні) прикраси Хеллоуїна, які багато людей використовують в своїх будинках та дворах.

Шукаєте ідеї Хеллоуїн? Замовте свіжі осінні квіти і квіткові гарбузи, щоб прикрасити кімнату для гостей, двір, терасу, щоб ви і ваші друзі весело зустріли це загадкове свято.

Halloween з TORY ART це зовсім не страшно, і, навіть, трохи кумедно! Флористи і декоратори створять неймовірно яскраві букети та композиції теплих осінніх квітів для декорування, прикрашення та подарунків. Чорна ваза з мертвими квітами, величезні волохаті павуки, бордові й чорні гарбузи, павутиння і літаючі привиди – все це найкращим чином створить відповідну атмосферу до вечірок на Хеллоуїн.

Для тих, хто поки не готовий до подібних змін в інтер’єрі та екстер’єрі, і вважають за краще просто красиві свіжі букети квітів в розкішних осінніх тонах – помаранчеві лілії, бордові й фіолетові айстри, троянди, ми з радістю це втілимо.

Замовте оформлення інтер’єру і екстер’єру на Halloween прямо зараз, і ми допоможемо зробити свято незабутнім!