Повернутися в новини
20635065_274179069732116_1227702176629915648_n-min

Поповнення літньої колекції авторських букетів студії TORY ART

Дорогі друзі, раді повідомити про поповнення асортименту літньої колекції авторських букетів від флористів студії TORY ART. Для створення букетів ми активно використовуємо чудові літні квіти, щоб закарбувати в пам’яті цей чудовий час року, наповнене сонцем і яскравими фарбами. У переважній більшості це гладіолуси, гербери та інші ніжні і соковиті рослини, які неодмінно порадують одержувача.

У кожну композицію вкладається море позитивних емоцій, тепла і любові. Адже ми створюємо не просто букети, а настрій. Тому хочемо, щоб вони були завжди найчудовішими.

Авторські букети упаковані в стильну упаковку, яка відмінно доповнює картину. Залежно від приводу флористи TORY ART готові запропонувати створення літніх букетів або композицій в коробці з сюрпризом. Завдяки високому професіоналізму наші фахівці здатні розробити композицію будь-якої складності. Тому, будьте впевнені, Ваш подарунок стане найкращим.

Хочете замовити авторський букет з літньої колекції TORY ART? Тоді зателефонуйте до нас або зробіть замовлення на сайті.