Повернутися в новини
2121-min

Весільна флористика від студії TORY ART

Дорогі друзі!

Студія квітів, подарунків та декору TORY ART запрошує в гості всіх закоханих, хто планує весілля в найбільш сонячні місяці в році – цього літа, щоб почути персональні флористичні ідеї та рішення одного з найважливіших подій у вашому житті!

Літні наречені, як же вам все-таки пощастило! Адже ви зможете просто купатися в морі прекрасних квітів цього сезону!
Бузок, півонії, гладіолуси, амариліс, орхідеї, гербери, ромашки, безліч польових квітів. Це лише мала частина з величезного переліку літніх квітів.

Неймовірно красиві, повітряні, ніжні і такі улюблені усіма нареченими – чарівні півонії. Ці прекрасні квіти є, мабуть, найпоширенішими в світі весільної флористики, і доступні в широкому діапазоні кольорів: починаючи від білого, кремового і жовтого до різних відтінків червоного, бордового і рожевого. Великі бутони півоній створюють незабутню святкову атмосферу і приголомшливо виглядають у весільних антуражах.

Не дивлячись на те, що півонії є одними з найдорожчих квітів на ринку, вони можуть використовуватися для будь-якого бюджету, показуючи один або два півонії як акцент в букеті, наповненому більш доступними квітами.

І не важливо, якою буде основна квітка на вашому весіллі – півонія, лаванда або класична троянда, ми допоможемо надихнутися і знайти найкраще рішення весільної флористики згідно зі стилем урочистостї події.

На нашому інтернет-сайті в розділі весільна флористика вже з’явилися спеціальні Весільні пакети, які включають в себе перелік послуг, а також повну його вартість.

Кохайте і будьте коханими!