Повернутися в новини
%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1-min

Зробіть Новорічне свято незабутнім разом з TORY ART!

Наближається Новий рік, наближається казка і чари. Для всіх хто хоче поселити їх у своєму домі, студія TORY ART підготувала новий розділ «Новорічний декор». Саме в ньому були зібрані всі аксесуари для оформлення інтер’єру, які прикрасять не тільки новорічну ялинку та святковий стіл, а й весь будинок.

Розділ Новорічний Декор складається з 8 категорій товарів, починаючи від штучних ялинок і закінчуючи новорічними композиціями та фігурками, а саме:

Від розмаїття новорічних іграшок та підвісок обов’язково залишитеся в захваті, адже у нас їх зібрано понад 76 видів в кожному підрозділі!

Також в новому розділі представлені авторські та ексклюзивні роботи флористів студії – унікальні гірлянди з ялинових гілок і ароматних прикрас, маленькі і незвичайні декоративні ялинки, настільні композиції і різдвяні віночки.

Студія TORY ART завжди радо зустрічає своїх покупців, адже наша робота – зробити свято незабутнім і яскравим! Обирайте новорічний декор в нашому інтернет-магазині або відвідайте нашу студію, яка знаходиться за адресою вул. Жилянська 59. Приходьте, ми завжди вам раді!

Новорічний декор від TORY ART: свято починається з прикраси будинку!