Повернутися в новини
1234er-min

Традиційний Осінній Ярмарок в ресторані ПРАГА

Любі друзі!
12 жовтня студія квітів і подарунків TORY ART разом з Кiev Flower Market взяла активну участь в неймовірно квітковому заході під назвою «Традиційний Осінній Ярмарок». Подія відбувалася на території одного з кращих ресторанів Києва і України – «ПРАГА».
Ігри, жива музика, осінні інсталяції і декорації, приголомшливі класичні і незвичайні креативні фотозоні, виставка картин, різноманітність смакоти і частувань, а також найкрасивіші і позитивні гості ярмарку, які зробили атмосферу ще більш святковою.
В один із самих сонячних і теплих днів десятки гостей прогулювалися осіннім парком та вздовж озера, насолоджуючись чистим прозорим повітрям і золотавим листям. І, звичайно ж, ніхто не міг відмовити в задоволенні відвідати ярмарок. Кращі майстри країни представили найяскравіші роботи: іграшки та товари для дітей, handmade аксесуари, декор для дому, і багато іншого. Найбільше поглядів приковували, безумовно, оригінальні квіткові композиції та міні-букетики, горшкові рослини і, звичайно ж, королеви самого таємничого і загадкового свята осені Hаlloween – гарбуза. Білі, чорні, золотисті і срібні, з квітами, ягодами і листям.
Дякуємо всім, хто відвідав куточок студії TORY ART, і розділив разом з нами прекрасний настрій!