Повернутися в новини
%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1-min

Подарункові сертифікати від TORY ART

Дорогі друзі, у нас чудова новина. Тепер покупки з TORY ART стали ще більш комфортними і приємними!
Ми запустили систему покупок за допомогою подарункових сертифікатів. Більше вдалих подарунків коханим і пам’ятних миттєвостей. Робіть близьким приємно і вони неодмінно оцінять Ваш жест!

У чому зручність? І чому варто скористатися гіфт-картою?

  • Подарунки в ціль. Трапляються ситуації, коли хочеться піднести гарний подарунок, але ступінь знайомства з людиною не дозволяє зробити правильний вибір. Подарунковий сертифікат повністю викорінює подібну проблему. Для того, щоб догодити своїм подарунком досить презентувати людині гіфт-карту, решту він зробить за Вас.
  • Економія часу на пошуках. Не завжди знаходиться час на вибір і пошуки подарунка. З подарунковим сертифікатом Ви заощадите час і сили, в той час як одержувач буде в абсолютному захваті від можливості самостійно вибрати презент.

Подарунковий сертифікат можна придбати будь-яким зручним для Вас способом – онлайн, або в нашому салоні. Є кілька номіналів, і в залежності від потреб, Ви можете придбати найбільш оптимальний. З детальною інформацією про дану послугу можна ознайомитися в розділі Подарункові сертифікати.