Повернутися в новини
Без-имени-1-min

Фотопроект «Багатогранність. Life»

У Києві пройшов яскравий, експериментальний і приголомшливий фотопроект «Багатогранність. Життя». Проект присвячений серії картин «Багатогранність Жінки» – унікальна серія з езотеричним характером.
Автор цих дивовижних картин – Тетяна Самохіна, українська художниця-новатор. Вона ввела новий напрямок в мистецтві – “Художня езотерика 3D”. У кожній картині, художниця демонструє наскільки різноманітною може бути абсолютно кожна жінка.
Всього в серії тринадцять картин, де дванадцять картин показують різні грані однієї жінки і одна, фінальна, картина чоловіка “Вождя”.
Художниця, своїми роботами, бажає показати всім жінкам на скільки вони унікальні, якою силою і гармонією володіють. Тетяна впевнена, що гармонія знаходиться всередині кожної жінки, що її неможливо придбати, а лише необхідно усвідомити і звільнити в собі всі ці межі.
А основною метою фотопроекту була – “оживити” свої картини з серії “Багатогранність Жінки”.
Студія квітів і подарунків TORY ART, на даному проекті, виступила партнером. Наш головний флорист і керівник студії Чолак Вікторія допомогла закінчити образ кожного учасника, прикрасивши зачіску чудовими квітковими композиціями.
Ми вдячні Тетяні Самохіній і її команді за такий цікавий проект!