Повернутися в новини
1r4-min

Привітайте співробітника банку з професійним святом!

Друзі!
Ось уже протягом 12-ти років Україна відзначає 20-го травня День банківського працівника.
Варто зазначити, що банківські працівники роблять вагомий внесок в розвиток економіки України, але перш за все – це чудові люди, які також цінують турботу і увагу, як і ми з вами.
Щорічно виникає щире бажання в День банківського працівника привітати друзів, колег і партнерів, що працюють в цій сфері. На полицях десятків магазинів представлений досить широкий асортимент подарунків і сувенірів. Але кожен раз при виборі подарунка виникає маса питань і сумнівів – що ж все-таки подарувати?
У цьому делікатному питанні оригінальний букет квітів завжди буде до речі. Квіти можуть виступати як доповненням до основного презенту, так і в якості повноцінного подарунка. Флористи студії TORY ART підготували для вас чудові букети і квіткові композиції, які не просто приємно здивують, а викличуть найпозитивніші емоції у ваших колег, друзів і партнерів.
Ви можете замовити авторський букет квітів, чарівні квіткові корзинки або ж зробити вибір на користь квіти в коробці, в будь-випадку – це буде унікальна квіткова композиція.
Розкажіть нам про свої квіткові ідеї та побажання, і ми з радістю створимо для вас ексклюзивні композиції, а також запропонуємо зробити ваш подарунок особливим, наприклад, доповнити його унікальною іграшкою ручної роботи, українських майстрів, або листівкою handmade.
Ми подбаємо, щоб ваші квіткові подарунки були оригінальними і викликали захоплення!
Замовити квіти з доставкою на День банківського працівника можна прямо зараз.