Повернутися в новини
news10-min

Новинка – ваша мініатюрна копія handmade!

Дорогі друзі!
Студія квітів і подарунків Tory Art увесь час намагається знайомити вас з новинками handmade, яких стає все більше. Іграшки handmade – це не просто якісні авторські роботи і унікальний дизайн. Це роботи кращих українських майстрів, в які вкладена частинка тепла і душі.
Кожен з нас, хоч раз купував іграшку handmade в подарунок другу або коханій людині. Разом з тим, ми прагнули передати радість і масу позитивних емоцій. А, як відомо, для їх авторів – це найбажаніша нагорода і стимул для втілення нових творчих ідей.
Ми з радістю поспішаємо повідомити вам про новинку, представлену в розділі Іграшки!
Тепер у вас є унікальна можливість замовити іграшку handmade, яка буде мініатюрною вашою копією і як дві краплі води схожою на вас.
Автор безлічі чудових іграшок Левчун Юлія майстерно втілює в іграшку ваші індивідуальні особливості, а за допомогою деталей відображає навіть риси характеру. Саме це і робить виріб ексклюзивним, а ви, у свою чергу, можете бути впевнені, що точної копії немає ні в кого. Майстер старанно виводить кожен стібок і кожну петельку, ретельно підбираючи матеріали і формуючи колірну гамму.
У кінцевому результаті, ви отримаєте чудовий подарунок handmade, у якого буде своя родзинка, темперамент, і головне – своя історія появи, адже вона зроблена з великою любов’ю спеціально для вас.