Блог

Найбільше диво на планеті – Любов

0e1050e5


Найбільше диво на планеті – Любов. Вищі сили для цього створили симфонічний оркестр, в якому крилаті музиканти грають на скрипках радості, ніжності і душевної теплоти. Люди закохуються під звуки цієї одухотвореної музики, що ллється з небес прямо в сонячне сплетіння. Весна, в цьому святковому концерті, виконує роль підсилювача потужності трансляції.
Її перші гінці – проліски висовують цікаві головки і спрямовуються до неба, минаючи пухку снігову м’якоть. Одночасно з пробудженням природи з ренесансних полотен зриваються Амури. Разом з запуском золотих стріл, вони розпилюють в повітрі чарівний аромат закоханості. Цей аромат дбайливо огортає тонкою золотистою павутинкою всі самотні серця, ускорюючи їх биття до пульсуючої частоти захоплення. Ризикнути і закохатися навесні найлегше – скинувши кожушок із замороженою мрії і відчинивши над собою парасольку чуттєвості.


Повільно на світанку в місто приходить любов, витрушуючи з подолу сукні пелюстки квітучого абрикоса. Вона затоплює привітністю і добродушністю переходи в столичному метро і недільні набережні, де, зіткнувшись, закохані впізнають один одного.Ми з радістю міняємо зимову байдужу штовханину на свіжість сприйняття, немов випускаємо бутони для цвітіння. Ми відкриваємо голодні душі для гострих стріл всюдисущих помічників богині Любові. І блаженно віддаємося млості взаємного потягу заради занурення з головою в море любові.
І ця любов стає безмежним і бездонним морем, в яке закохані пірнають прямо з пірсу лицемірства.
Любов стає нашим маяком в молоці туманної імли, на протяжне виття якого бреде втомлене самотнє суденце.
Любов стає нашим багатством, яке і нести треба удвох, щоб не розгубити і не розплескати скарб.
І заради цієї дорогоцінної ноші Наречений і Наречена об’єднують тіла і душі, щоб продовжити мелодію чарівної симфонії любові, доручаючи вірно служити оберегом – обручки. Щоб дописувати нові варіації мелодії любові відразу після вінчання. Щоб хитатися п’яними від щастя, в світлі ліхтарних свічок. Щоб будувати плани на майбутнє і підбирати співзвучні імена для дітей, дозволяючи щастю бути тихою радіохвилею і лавиною бурхливих емоцій.


Таке стрімке занурення приголомшує і залишає за потрійним склопакетом всі сторонні шуми, крім голосу коханої людини. Щастя стає нашим затишним коконом, захистом від небажаного втручання решти світу.
Перебуваючи під захистом цього кокона і перебуваючи в добровільному полоні взаємної любові, молодята, не соромтеся доручати флористичне оформлення весілля тим, хто зуміє зробити це свято винятковим, красивим і особливим, Вашим.10 лютого 1840 року сталась світова весільна революція. Тихо, урочисто і безапеляційно правила піддалися впливу закоханої особи і змінилися назавжди.
Весільна сукня стала, на найближчі 250 років, білосніжним і отримало всім відомий фасон – з вузькою талією, пишною спідницею і довгим шлейфом. Подружки нареченої вбралися в однакові сукні пастельного кольору. Наречений просунув в петлиці піджака бутоньєрку. Наречена прикрасила весільну зачіску вінком з флердоранжа і мереживною вуаллю, яку зараз вже називають – фата. Вона взяла в руки весільний букет з свіжозрізаних квітів. А, крім того, ввела в ужиток мову квітів, на якому продовжують говорити всі закохані світу.
Цієї впливової законодавицею моди стала Королева Великобританії – Вікторія. Вольова і в той же час романтична особа, всупереч всім правилам вийшла заміж по великій і взаємній любові. Народила в шлюбі дев’ятьох дітей, зуміла створити гармонійний союз і залишитися закоханою в свого чоловіка до останнього подиху. Чому їй вдалося привнести стільки змін до весільної традиції, незважаючи на те, що інститут шлюбу обчислюється тисячами років і традиції існували паралельно завжди?


Закохана жінка виглядає особливо – вона дивиться на весь навколишній світ не очима, але серцем. І світло, що випромінюється теплотою її посмішки і блиском щасливих очей, немов приманка приваблює дивовижні події та чудові звершення. Закохана жінка творить і прикрашає все то, що до її дотику було буденним і звичним. І їй під силу змінювати традиції і створювати модні течії, пурхаючи метеликом над засадами і правилами.Багато століть назад наречені створювали весільний вінок власноруч, вплітаючи в нього запашні трави і часник, щоб відлякати від свого щастя злих духів. Але, закоханій королеві Вікторії вдалося в манірній Англії дати закоханим шанс розуміти один одного і без слів. За допомогою букета закохані зізнавалися у своїх боязких почуттях закоханості і вірності, пристрасті і сором’язливості без слів. У свій же букет вона додала гілочки флердоранжа, як обіцянку багатства і щастя в заміжжі, миртову гілочку – як силу королівського роду і вічність царювання.
Сучасний весільний букет це не тільки ніжний аксесуар, але і модний атрибут, який надає вашому весільному вбранню неповторність і підкреслює образ в цілому.
Дотримуючись правил комбінації кольорів можна не тільки задати настрій весільного вбрання, але і вибрати оберіг для щасливого сімейного життя.


Альстромерія означає відданість і багатство, орхідея – любов і краса, півонія – щасливе життя в шлюбі, фрезія – невинність, тюльпан – пристрасна любов, стефанотис принесе вам сімейне щастя, а гарденія поділиться радістю. Троянди ж усіх кольорів та сортів означаю полум’яну, чуттєву, ніжну, серцеву прихильність і любов.При виборі весільного букета з особливою увагою варто поставитися до правил композиції квітів і поєднанню кольорів. Щоб зберегти букет свіжим протягом всієї весільної церемонії потрібно буде враховувати погодні умови і дотримання всіх технологій при складанні композиції, правильність зберігання свіжозрізаних квітів і швидкість доставки готового букета замовнику.Портбукетниця, заповнена водою, або просочена спеціальним розчином тайпей-стрічка допоможуть законсервувати квіти для тривалої церемонії навіть в саму задушливу спеку.
Найоптимальнішим варіантом отримання букета буде доставка напередодні ввечері. Це убезпечить вас від непотрібного додаткового хвилювання в день весільної церемонії. Доставка напередодні зручна ще й тим, що ризик потрапити в звичну київську пробку буде мінімальним. А значить, ніщо не зможе затьмарити ваше свято.Сміливо довіряйте професіоналам в світі флористики, а собі дозвольте бути нескінченно щасливими в найважливіший день.
Бажаємо Вам щастя!