Студія TORY ART в журналі WEDDING

Прекрасні весільні букети від флористів студії квітів TORY ART знову були опубліковані в журналі WEDDING.
WEDDING – кращий весільний журнал за версією національного рейтингу Ukrainian Wedding Awards.


Оформлення показу новорічної колекції «Golden wings» від «mi-mi-SO!»

Більше фотографії дивіться в нашому Портфоліо


Показ дизайнера Елли Куликової ТМ KUST

Студія квітів, подарунків та декору TORY ART взяла участь в організації показу дизайнера Елли Куликової ТМ KUST, на якому виступила декоратором заходу.
Більше фотографії дивіться в нашому Портфоліо


Нас публікують

Вишукані букети для наречених, від флористів студії TORY ART, для одного з кращих весільних журналів WEDDING за версією національного рейтингу Ukrainian Wedding Awards.Квітковий ярмарок KYIV FLOWER MARKET

Студія квітів, подарунків і декору TORY ART взяла активну участь у першій міській квітковій ярмарці KYIV FLOWER MARKET. На якій порадувала гостей неординарною презентацією продукції, оригінальними квітковими композиціями, стильним декором і просто чудовим настроєм.Дизайнерські букети для ресторану «BAO»

Квіткові композиції для одного з найкращих ресторанів китайської кухні в Києві – «BAO», творцем та ідеологом якого є незрівнянний майстер і талановитий шеф Ектор Хіменес-Браво. В авторських букетах флористи студії намагалися підкреслити стиль закладу, доповнити свіжістю інтер’єр, а також зробити ще більш затишною та привабливою атмосферу чудового ресторану.TORY ART на HRFORUM o SHRM 2016

Студія квітів, подарунків та декору TORY ART виступила квітковим спонсором для HRFORUM 2016. Флористи підготували неординарні квіткові композиції, квіти в коробці, які прикрасили зал і викликали виключно позитивні емоції у всіх присутніх. ДетальнішеTORY ART – стильно і оригінально!

Вікторія Чолак, провідний флорист і керівник студії TORY ART, створила приголомшливі манекени для одного з київських салонів краси.Tory Art в журналі WEDDING

Весільні букети від флористів студії Tory Art були опубліковані в журналі WEDDING.
WEDDING – кращий весільний журнал за версією національного рейтингу Ukrainian Wedding Awards.

TORY ART і журнал XXL

Букет в тренді: що в квітковій моді?
Про це та про багато іншого ви прочитаєте в статті, яка опублікована редакцією XXL. Перейти в джерело

Квіти для видання L’OFFICIEL UKRAINE

Це тільки початок створення квіткових композицій для модного видання L’OFFICIEL UKRAINE. Сподіваємося, нам вдалося вразити одержувачів цих ароматних презентів.

Квіти від студії TORY ART для Сніжани Єгорової

Ось такою чудовою і барвистою композицією привітали відому українську актрису і телеведучу Сніжану Єгорову. Дивитися з джерела.


Комсомольська правда в гостях у TORY ART

День святого Валентина 2016: живі камені і сюрпризи в коробочках
Що готують флористи до Дня всіх закоханих і у скільки обійдеться святковий букет. Перейти в джерелоTORY ART виступила спонсором для конкурсу від журналу Woman2Woman

Студія квітів і подарунків TORY ART виступила спонсором для конкурсу “Зорепад подарунків краси: Вітаємо переможців!”, який проводив журнал для жінок Woman2Woman. Чудовими квітковими композиціями, які зробили флористи студії TORY ART, були нагороджені переможці конкурсу.