Упаковка подарунків в Києві від TORY ART

В момент отримання подарунка кожен з нас відчуває почуття радісного хвилювання. Але ще більше захоплення викликає подарунок в стильній упаковці, що відповідає віку і смаку щасливого одержувача. Такий підхід говорить про делікатний і поважний тон відносин дарувальника, бажанні створити святкову атмосферу і внести нотку інтриги. Адже сам процес розпаковування такого подарунка стає дуже приємним і захоплюючим!
Оригінально упакувати подарунок можна спробувати самому, використовуючи свою фантазію і приклавши творчі зусилля. Або ж, за доступну плату, звернутися до послуг фахівців. Хай там як, а упакувати подарунок – це велике мистецтво.

Види упаковки подарунків

Подарункові коробки привертають різноманітністю форм і розмірів, кольоровою гамою. Вони можуть бути дерев’яні, картонні, з ламінованого картону, обклеєні різнокольоровим папером, тощо Їх можна робити під замовлення, враховуючи оригінальні індивідуальні ідеї клієнтів-замовників. І тоді виготовляється неповторна модель подарункової коробки унікальної конструкції. Дизайнерські експерименти в рішенні моделей подарункових коробок приємно вражають. Це наприклад, коробочка-пакетик, “пенал”, “футляр”, “сумочка”, “капелюх”, “книга”, коробочка з віконцем, “бонбоньєрки-торт”. Досить звернутися до спеціалізованих каталогів, де наданий широкий вибір новинок святкових упаковок.
Найчастіше в таких коробках присутні різні декоративні наповнювачі: різнокольорові пір’я, штучні квіти, пелюстки, дерев’яна стружка, паперова стружка з тишею, рафія, сизаль. Вони привносять даній упаковці особливий казковий шарм: казковий, романтичний, елегантний.


Упаковка коробки прямокутної або квадратної формив подарунковий святковий папір дуже зручна. Багато подарунків продається в готових коробках і зовнішній вигляд останніх не завжди відповідає потрібному нам оформлення. Але на Ваших очах і за Вашим вибором, з особливою віртуозністю дизайнер упакує подарунок в барвистий папір. Асортимент такого паперу дуже широкий. Це двостороння, перламутрова, крафт, голографічна, з тисненням, пакувальна кольорова, гофрована, ароматизована. В оформленні дорогих подарунків використовують ексклюзивний папір ручної роботи. А щоб зробити приємним вручення шоколадок ласунам, придумали листівки-обгортки з вітальними написами.
Дуже цікавим дизайнерським рішенням упаковки подарунка євикористання щільної тканини: атласу, гобелену. Органза і флізелін також присутні в середовищі пакувальних матеріалів.

Подарункові коробки матимуть більш привабливий вигляд при використаннідекоративних елементів, барвистих стрічок, дивовижних бантів, тощо. Подібні, вміло і тонко підібрані, деталі зроблять подарунок воістину чарівним і магічно привабливим.
Для ділових і офіційних подарунків розроблені ділові подарункові коробки, які характеризуються стриманістю стилю і лаконічністю форми. Шикарний і одночасно строгий вигляд матиме флокована коробка, тобто покрита оксамитом або флоком.
Паперові пакети для подарунків залучають сучасним дизайном, “екологічним” кольором (тобто натурально коричневого) або модною кольоровою палітрою, зручністю. Дуже добре якщо вони виготовлені з крафт-паперу або картону. Це може бути міні або максі пакет, з огляду на індивідуальне замовлення клієнта. Одним подобаються пакети “sachet”, форма яких нагадує акуратний мішок. Іншим подобаються пакети з дном для стійкості. Багато хто віддає переваги пакетам з ручками з міцного матеріалу.


Брендовані паперові пакети і коробки мають свій особливий неповторний стиль і дизайн. Їх відмінність полягає в тому, що за бажанням замовника наноситься свій індивідуальний логотип або логотип фірми. Такий підхід підкреслює оригінальний імідж клієнта.
Наша компанія робить упаковку подарунків в фірмові пакети з логотипом Торі Арт, що є одним з прекрасних способів презентаційної діяльності. Елегантні і екологічно чисті пакети є своєрідною рекламою. Вони зручні і практичні у використанні, чудово доповнюють і підкреслюють престиж нашої фірми. Найвибагливіші наші клієнти зможуть гідно оцінити якість і оригінальність пакувального матеріалу