Доставка квітів по номеру телефону: швидко, зручно, оригінально

Милий презент у вигляді букета квітів завжди буде актуальним. Погодьтеся, адже важко приховувати свої емоції, радість і захоплення, коли несподівано підносять букет? У такі моменти підвищується настрій, відчувається своя значимість і повагу від дарувальника. Але ще більше емоцій викликає несподіване піднесення квітів, просто так, без приводу. І коли дійсно хочеться несподівано проявити знак уваги, що обрати – замовити доставку або самостійно придбати квіти та подарувати? Студія TORY ART пропонує оригінальну і унікальну альтернативу – доставку квітів по номеру телефону.

У чому переваги такої доставки?

Коли ви замовляєте доставку квітів кур’єром, то не завжди можливо застати одержувача за вказаною адресою. Також не завжди зручно дарувати квіти, якщо одержувач перебуває в іншому місті. Але замовивши послугу доставки квітів по номеру телефону, ви можете порадувати людину незалежно від того, де він знаходиться. Чи буде він на роботі або прогулянці, у відрядженні в далекому від вас місті або будинку – презент завжди буде доставлений своєму адресату.

Як оформити доставку квітів по номеру телефону в студії квітів TORY ART?

Оформлення покупки красивого букета не займе багато часу:

  • оберіть букет або композицію в каталозі нашої студії
  • оформите замовлення через сайт або по телефону
  • оплатіть композицію будь-яким зручним для вас способом
  • повідомте місто, вкажіть номер телефону одержувача
  • очікуйте доставки букета

Одержувач від такого сюрпризу не зможе приховувати свою радість. Повірте, вам не доведеться довго чекати дзвінка, щоб почути подяки за отриманий презент.

Як відбувається доставка?

При замовленні букета з цією послугою, вам достатньо лише повідомити його ім’я та контактний номер телефону. За годину до виїзду кур’єра, менеджер студії зв’яжеться з одержувачем. Йому лише досить повідомити, де він знаходитися на даний момент (або за якою адресою буде очікувати квіти), а наш кур’єр доставить букет особисто в руки.

Також важливо повідомити і місто, в якому знаходитися обдарований. Студія TORY ART здійснює доставку квітів по номеру телефону не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Доставка квітів по номеру телефону – дарувати презенти простіше, ніж здається!!