Блог

День флориста TORY ART

ter_6915-min-e1465825039121

florist-day

Рано вранці, коли Ви ще додивляєтеся сни – починається мій робочий день. Так рано машини з рудими цистернами на спині ще навіть не миють місто. На ходу п’ю обпалюючу каву і мчу  сонними проспектами для закупівлі свіжих квітів. Щоранку, я бачу, як прокидається мій улюблений Київ. У цьому місті у мене почесна місія – робити ваш день незабутнім і яскравим. Тому доводиться відповідально ставитися до кожного етапу робочого дня. Але так було не завжди, не так давно я змінила місце роботи. Тому що вирішила займатися тим, що приносить радість не тільки мені і близьким, а й багатьом іншим людям.

А, вранці, все починається з теплиці. У тиші стелажів, під всевидячим оком запашних фрезій, я ретельно відбираю кожну квітку. Фрезії – це мої улюблені квіти, вони і вірні помічники і уважні судді, які спостерігають за якістю моєї роботи. Оглядаю тугі пучки бутонів і лінії стебел з усією строгістю. Видам секрет: у такий спосіб я знайомлюся з кожною квіткою, щоб з часом, кожній з них дати можливість радувати погляд своєю божественною вродою.

Ще до того, як відкрию двері студії, запускається механізм творчого бурління думок. Тому що мене надихає зелене море, в якому потонула столиця після зими і красиві мелодії на радіохвилі, парочка закоханих людей похилого віку під однією парасолькою і ділова принцеса в строгому костюмі. Я розглядаю перехожих і намагаюся уявити, якими замовниками мене нагородить сьогодні Доля. Що вони люблять і що їх радує, які книги читають і яким квітам віддають перевагу. У щоденному передбаченні є щось практично чарівне, містичне і чаклунське. Кожна жінка вміє спілкуватися з інтуїцією на «Ти», моя – зі мною дружить і рідко підводить. В основному тільки по побутовим дрібницям, але не в роботі.

 Мені б хотілося розмалювати безмежною палітрою кольорів будні мегаполісу, додати затишку вихідним дням. Тому кожен день я працюю з квітами, вони – не тільки аксесуар інтер’єру, вони для мене повітря настрою і докази почуттів. Ранункулюсами, як ніжною хмарою, треба покривати визнання, ягодами Бруно підкреслювати чуттєвість, спалахами фрезій оживляти почуття, а трояндами передавати захоплення.

Якщо ви дозволите створити для вас неповторний настрій, розповісти про Ваші почуття мовою квітів – приходьте. Я поставлюся до цього  відповідально і уважно, дарувати красу – це почесна доля. День мій закінчується далеко за північ. На завтра все повториться з точністю до міліметру,  але перед сном мені ввижається не черга в заторі та не одномоментні складності. Все проходить – проходить повз. У пам’яті спливає стоватний блиск щасливих очей покупців, їх довгі кілометрові посмішки і теплі, майже пухові, слова подяки. Кожен день я видихаю добро і натомість отримую щастя. Завдяки йому виростають білі м’які крила, спати звичайно ж незручно, але на завтра вистачить сил літати.

Мене звуть – Вікторія і я засновник квіткового бренду ТОРІАРТ. Для мене квіти – це невід’ємна частина життя і стилю. Тому створення блогу допоможе дізнатися про Ваші переваги і розповість вам про новинки в світі флористики, тут ви дізнаєтеся легенди та перекази про свої  улюблені кольори та зможете бути в курсі всіх світових тенденцій. Любові Вам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12345