Автомат з продажу квітів в аеропорту БориспільФломат - автомат по продаже цветов в аэропорту Борисполь

Студія TORY ART в аеропорту Бориспіль (термінал D) встановила перший в Україні автомат з продажу квітів – Фломат! Тепер, ви завжди зможете зустріти близьку людину з прекрасним авторським букетом або квітковою композицією.

Принцип роботи фломата:

  • серед представлених букетів і композицій необхідно на сенсорному моніторі вибрати вподобану
  • через купюроприймач внести оплату
  • отримати чек про покупку
  • забрати придбані квіти через спеціальне віконце

Також, ви можете вибрати вподобані букет в каталозі нашого інтернет-магазину, оплатити онлайн через сайт, а ми доставимо букет в фломат на потрібні дату і час.

Схема розташування фломата:

Автомат по продаже цветов в аэропорту Борисполь

Коли приїжджаєш в аеропорт зустрічати близьку людину або ділового партнера, хочеться зробити приємне і з посмішкою піднести барвистий букет квітів.

Але ситуації бувають різні і іноді замість красиво оформлених квітів, приємного знака уваги, доводитися зустрічати людину з літака з порожніми руками. Але зараз дані ситуації в минулому – не бійтеся забути купити букет, зустрічаючи близьких після довгого перельоту. Не переживайте, що закриється квітковий магазин або придбаний заздалегідь букет втратить свою свіжість. Тепер, в будь-якій ситуації вас виручить фломат від студії TORY ART, адже з ним букети стали доступними цілодобово!

Фломат: що це таке і як він виглядає?

Фломат (цветомат) – це автомат, в якому за лічені хвилини можна придбати готовий букет квітів в будь-який час доби. Створені такі апарати були в Європі, в кінці 90-х років минулого століття, а вперше їх стали застосовувати в аеропортах і на вокзалах.

Виглядає він досить звичайно і представлений з двох складових – скляної вітрини і терміналу для вибору і оплати. Вітрина фломата може бути округлої, сферичною або ж циліндричної форми. Представлені в них букети не статичні, а обертаються навколо осі самої вітрини для кращої демонстрації композиції. Всередині самого автомата створені необхідні умови, що дозволяють букетам зберігати свій первозданний вигляд.


У чому користь подібного апарату?

Фломат вирішує головне завдання – дозволити в будь-який момент придбати букет квітів. Він істотно заощаджує час – відпадає необхідність чекати, поки флорист складе потрібну вам композицію. Тому ви завжди впевнені, що зможете проявити повагу або знак уваги в аеропорту, не витрачаючи часу на поїздки в квітковий магазин.

Виділимо основні переваги фломата:

•  Робота без вихідних і перерв 24 години на добу, 7 днів на тиждень
•  Відсутність продавця
•  Мобільність
•  Економія простору, яку займає площу – 1 кв. метр
• Управління через мобільний додаток, з можливістю віддалено стежити за температурою, датою виставлення квітів, статистикою продажів.

Купити квіти в фломаті від студії квітів TORY ART

В автоматі нашої студії представлені букети тільки авторської роботи. У них ви не знайдете звичайні композиції, ми представляємо тільки оригінальні ідеї і задумки, реалізовані за допомогою майстерності флористів і барвистих квітів.

Крім цього, ми готові порадувати вас унікальною можливістю придбання персонального букета! Для цього досить зробити замовлення в нашому інтернет-магазині зі своїми побажаннями щодо оформлення та підбору кольорів для композиції, а наш кур’єр доставить його в сам автомат. Вам лише залишиться його оплатити і забрати через фломат!