Блог

Декор для дому GUAXS – німецька якість і природна краса

csm_guaxs-vasen-combination-indigo-smokegrey-2_4281ab599d

Погодьтеся, елітний декор для будинку з першого погляду викликає захоплення. У його створенні завжди використовуються по-справжньому якісні матеріали, є якась задумка дизайну, яка робить зі звичного предмету інтер’єру дійсно щось особливе і неповторне. Саме так можна охарактеризувати декор для інтер’єру будинку від відомої німецької мануфактури GUAXS. Властива цим предметам самобутність, оригінальність задумки була оцінена дизайнерами і любителями виняткових декоративних предметів, а популярність їх продовжує зростати з кожним днем.


У чому унікальність предметів декору від GUAXS?

Поєднання натуральних матеріалів, ручної роботи і незвичайні мотиви дозволяють, звичним кожному, предметам інтер’єру стати воістину неповторними. Випускає GUAXS світильники і декоративні вази тільки в одиничному екземплярі. Тільки уявіть, яка потрібна фантазія, щоб за весь час виробництва не повториться?

Також варто відзначити і моменти, надихаючі творців. Якщо оцінити всі колекції і предмети для декору від GUAXS, можна помітити, що в них поєднуються природні відтінки, їм притаманні елементи стихій і вікові традиції різних культур і народів. Переконатися в цьому можете самі, перейшовши в каталог продукції.


Якісне виробництво і матеріали – секрет популярності бренду

GUAXS виробляє елітний декор для будинку тільки вручну. Сімейний бізнес розрісся на кілька невеликих мануфактур по Німеччині, кожна з яких займається своїм напрямком: одні, наприклад, роблять заготовки майбутніх виробів, інші – допрацьовують декоративні деталі.

Для створення своїх товарів бренд використовує тільки високоякісні матеріа

  • скло
  • метал
  • натуральну шкіру
  • деревину різних порід
  • натуральний камінь

Саме поєднання двох складових – унікальної ручної роботи і якісних матеріалів дозволяє закохуватися в ці вироби, перейматися філософією бренду.

Елітний декор, який заслуговує уваги

Елітні елементи декору для дому GUAXS здатні доповнити будь-який інтер’єр, починаючи від класики і закінчуючи хай-теком. Вишукані форми, строгі, і одночасно елегантні елементи, різноманітні, по своєму задумі, природні відтінки привнесуть в дизайн будинку своєї самобутності, нетиповість і ексцентричності.

Оцінити неординарні елітні предмети декору пропонує студія TORY ART. З асортиментом ви можете ознайомитися, перейшовши в каталог нашого інтернет-магазину, розділ Декор для дому.
Хочете подивитися на декор наживо, помацати фактуру і оцінити всю красу виробів? Тоді приходьте в нашу студію, ми завжди раді бачити вас і допомогти у виборі декору.