Блог

Квіти – те, що краще за шоколад, домашнього каміну та тисячі слів

6post

post
Квіти – джерело краси, гармонії і спокою. Вони полонили наші серця, ставши важливою частиною життя кожного. Іноді ми купуємо їх з приводу, як подарунок або просто «приємну дрібницю», але переоцінити їх роль неможливо. У цьому крихкому творінні поєднуються ніжність, краса і сила.

І саме тому до них потрібно ставитися особливо, приділяючи їм належну і заслужену увагу. Адже вони уособлюють в собі, щонайменше, три приголомшливих вміння:

Краще джерело настрою

Дивно на що здатний маленький букет квітів. З його допомогою можна підбадьорити людину, надихнути на нові досягнення, або поділитися святковим настроєм. Саме тому квіти часто купуються в якості подарунку, або коли йдете в гості. Але краще, що їхня краса і позитивна енергетика доречна не тільки в радісні моменти. Квіти – це прекрасний спосіб підбадьорити дорогу Вам людину. Вони заспокоюють серце, думки і допомагають продовжувати рухатися вперед, незважаючи ні на які перешкоди.

Букет квітів – замість тисячі слів

Бувають в житті такі моменти, коли ніякі слова не здатні передати всю глибину душевних переживань. Наприклад, перше побачення, освідчення в коханні або вибачення за забуту дату. У таких випадках букет квітів стане Вашим рятівним колом. Він здатний сказати більше, ніж звичайні слова. І висловити найщиріші почуття однієї лише своєю красою.

Краща прикраса будинку

Інтер’єрні дизайнери, поряд з ландшафтними, сходяться в єдиній думці: квіти – це витончений і завжди доречний елемент декору. Він надає приміщенню свіжості, вишуканості і краси. А будинок наповнюється атмосферою затишку, спокою і гармонії. Хіба це не ідеальне домашнє вогнище?

Вибираємо квіти на всі випадки життя

Барвисті і ароматні букети зроблять будь-яке свято незабутнім і щасливим. Квіти в подарунок – це найніжніше вираження любові, яке тільки можливо. Тому букет є доречним і обов’язковим супроводом будь-якї важливого події. Головне правильно обрати квіти:

 • День народження – найважливіший день у році, для кожного з нас. Кращим вибором для такого приводу стане змішаний, яскравий і веселий букет. Він може складатися з самих різних кольорів, їх сортів і відтінків. А в сумі такий букет стане яскравим і по-справжньому святковим подарунком.
 • Якщо дорога серцю людина знаходиться далеко від Вас, то висловіть свої почуття букетом. А найкращим рішенням стане квіткова композиція з білих троянд.
 • Подруга захворіла? Подаруйте їй букет соняшників. Ці, досить прості квіти також надзвичайно яскраві, позитивні і надихаючі. Вони підбадьорять хвору людину і додадуть сил для якнайшвидшого одужання.
 • Річниця весілля – особливо інтимне свято для закоханих. Кращим рішенням стануть квіти, які підкорили серце самої Афродіти – червоні троянди.
 • Народження дитини – найбільша радість для будь-якої сім’ї. Таку подія гармонійно доповнить букет ніжних і милих рожевих троянд.
 • Хочете вибачитися перед кимось? Зробіть це за допомогою жовтих троянд. Яскравий колір і солодкий аромат цих квітів прожене гнів з серця людини, повернувши в вашу дружбу колишню щирість. Також жовті троянди висловлюють співчуття. Це прекрасний жест, який говорить про прагнення підтримати і втішити людину.
 • Букет, що поєднує в собі білі троянди і соняшники – це символ вдячності. Причому не обов’язково, щоб для цього був привід. Ви можете сказати людині «спасибі» зовсім без приводу.
 • Квіти для близького друга – безумовно, букет з білих троянд. Саме вони є символом справжньої дружби.
 • Різдвяний букет – поєднання троянд і лілій. Така квіткова композиція володіє не тільки винятковою красою, а й чудовим ароматом. Завдяки чому свято стане справді незабутнім.
 • Якщо Ви купуєте квіти додому, і хочете поліпшити атмосферу домашнього вогнища, то віддайте перевагу сонячним квітам. Наприклад, жовтому або помаранчевому. Букет, оформлений в таких тонах, наповнить будинок позитивною атмосферою, активністю і радістю.

Шпаргалка для закоханих – як спілкуватися  мовою квітів?

Чи знали Ви, що давним-давно Східні жінки створили свою власну мову, за допомогою якої вони спілкувалися з чоловіками? Це «Селам» – мова квітів.

Вона не тільки надзвичайно романтична і вишукана, але і неймовірно інтимна. Що дозволяє висловити найбільш потаємні почуття, будучи впевненим у тому, що про це не дізнається ніхто, крім Вашої половинки.

 1. Лілія уособлює в собі найбільш чисті і благородні речі: вірність, невинність, скромність і чистоту. Залежно від відтінку квітки, значення її може дещо змінюватися. Так, біла лілія – ​​це чистота і непорочність, а червона говорить про піднесені наміри. Квітки вогняних відтінків мають навпаки не дуже приємне значення. Наприклад, ненависть (помаранчевий). Деякі відтінки лілії мають кілька тлумачень. Жовтий – це вдячність або легковажність і брехня. А тигровий – процвітання, або ж самовпевненість і гордість.
 2. Орхідеї означають старанність. Згідно мови квітів, значення цих квітів не змінювалося, в залежності від відтінку.
 3. Фіалка трактується як вірність і скромність, а також «Думаю про тебе». Причому блакитні квіти означають перше, а білі – друге.
 4. Тюльпани – символ ідеальної, чуттєвої, безтурботної і взаємної любові. Селам трактує червоний відтінок таких квітів, як визнання в любові, а жовтий, значить щось набагато більш особисте: «я захоплююся твоєю посмішкою».

5.Гвоздики є уособленням першого кохання. Саме її символізують квітки рожевого відтінку. Значення гвоздик в селам настільки ж мінливе, як сама перша любов. Судіть самі: червоні гвоздики – пристрасть і одержимість, пурпурні – норовливість і нестабільність, білі – презирство, смугасті квітки є символом неприйняття, в той час як жовті – це відмова і зневага.

 1. Нарцис – квітка, яка у всіх асоціюється з самозакоханістю. Але на мові квітів його значення практично протилежно тому, до якого ми звикли. Нарциси говорять про відновлення колишніх почуттів.
 2. Троянди – символ любові і краси. Квіти, що підкорили серце самої Афродіти. Ще до сьогоднішнього дня вони полонять своїм запаморочливим ароматом і приголомшливою красою. Саме тому вони надзвичайно популярні як серед жінок, так і серед чоловіків, які із задоволенням підносять їх дамі серця.

А чи знаєте Ви, що значить на мові квітів Ваш улюблений тип троянд? Найбільш популярні червоні квітки. Вони кажуть про справжнє кохання. Чайна троянда криє в собі дивовижне послання «краса завжди нова», яке можна порівняти зі значенням бордових троянд: «ненавмисна краса». Білий відтінок говорить про вічну любов, тугу, чистоту і невинність. Червоно-жовті троянди – це найбільш яскраві переживання, такі як щастя, захоплення і хвилювання.

Найбільш пристрасними, за значенням, є коралові і світло-рожеві квітки. Вони означають бажання і пристрасть. Правда останні також можуть трактуватися як «радість життя» і енергія (молодість). Для пар, які разом вже довго, чудово підійдуть біло-червоні троянди, які означають єдність і спільні інтереси. А для освідчення в почуттях найкращими є квітки без шипів або блідо лілового кольору. Вони говорять про любов з першого погляду.

Якщо прямо зараз Ви думаєте, які квіти купити, то впевнено можна порадити лише одне: слухайтеся серця. Насправді, вибір квіткових композицій – це особистий процес, в якому не повинно бути зайвих. Саме серце і душа допоможуть знайти Ваш найкращий букет. Крім того, квіти даруються «від чистого серця». А значить, це точно найвірніше рішення!