Блог

Квіти як декор

dsc_3855-min

flowers

Квіти по своїй суті – це щось особливе, що здатне зробити навіть самий звичайний день прекрасним. Вони сприятливо впливають на самопочуття людини і настрій, даруючи відчуття тепла і ніжності. У давні часи квіти використовувалися як інструмент для спілкування. Існувала мова, яка отримала назву «селам». Згідно неї, кожна рослина мала в собі таємний сенс. Таким чином, люди ділилися один з одним найпотаємнішим і особистим.

Сьогодні квіти не втратили свою популярність. Вони є не тільки невід’ємною частиною кожного свята, а й повсякденного життя. Рослини широко використовуються для декорування, в самих різних сферах. Починаючи, від прикраси тортів, і закінчуючи дизайном інтер’єрів. Досить часто, люди в прагненні створити той чи інший флористичний декор, вдаються до допомоги фахівців, але, якщо ви вирішили зробити все самі – не біда. Сьогодні ми розповімо на що потрібно звернути увагу при створенні квіткового декору своїми руками. Ми підготували рекомендації, дотримуйтеся їх і у вас неодмінно все вийде.

Квітковий декор торту

cake

 • . Використовуйте квіти, вирощені без використання шкідливих для здоров’я хімічних речовин. Це можуть бути власно вирощені рослини, або куплені, що призначені спеціально для застосування в кондитерських цілях. Купуючи квіти в магазині, повідомте флориста, що вони необхідні для прикраси їжі, тому присутність пестицидів неприпустима. Так ви мінімізуєте небезпеку покупки токсичних рослин.
 • Використовуйте для розміщення кольорів, спеціальні контейнери. Принцип такий, рослини поміщуються в вазочку, а потім акуратно розміщуються на торт. Для тривалого періоду зберігання налийте воду в ємність з квітами.

 • Коли прикрашати торт? Не більше, ніж за 2 години до подачі на стіл. До цього зберігайте квіти в воді в прохолодному приміщенні.
 • Прикрашений торт до подачі помістіть в холодильник. Це допоможе зберегти його естетичні характеристики до презентації.

Квітковий декор інтер’єру

 • Вивчіть різновиди рослин, які використовуються для декорування інтер’єру та особливості правильного догляду. Кожна квітка унікальна, і вимагає певного середовища для життя. Деякі мають потребу в гарному вентилюванні приміщення, деякі у великій кількості світла і т.д. Так, ви зрозумієте, які рослини Вам підходять.
 • Квіти повинні виглядати гармонійно на тлі інтер’єру, тому дуже важливо враховувати колірну гамму і стиль, в якому виконано приміщення.
 • Приділіть увагу підбору ваз і горщиків. Правильний вибір аксесуарів прекрасно підкреслить красу будь-якої рослини. Ємності повинні поєднуватися з концептом інтер’єру і гармоніювати з квітами.

bulbs

Квітковий декор для свята

 • Замовляйте квіти завчасно. В ідеалі замовляти квіти потрібно за 2 тижні до урочистості. Розрахуйте необхідну кількість рослин, враховуючи, що завжди потрібно мати запас. Забирати їх з магазину краще за 2 дні до свята. Більшу частину рослин після тривалого перевезення потрібно відстоювати у воді (1-2 доби). Ретельно перевірте якість товару, оскільки квіти – це продукт, який не підлягає поверненню. Приступайте до декорування за один день до заходу.
 • Продумайте доставку. Уточніть, чи доставляє постачальник рослини. Якщо ні, значить Вам потрібно забезпечити сприятливі умови для квітів під час транспортування. В авто повинно бути прохолодно і має бути присутнім вільне місце для перевезення. Оптимальна температура для рослин – від +5 до +7 градусів. Тому якщо транспортування проводиться взимку, стежте за тим, щоб вони не замерзли. Якщо на вулиці дощ, уникайте намокання рослин.
 • Організуйте робочий простір. Відразу підготуйте себе до безладдя. В процесі обробки рослини обсипаються. Знадобитися багато сміттєвих пакетів і ємності з чистою водою. Простежте за тим, щоб вода була дійсно чистою, оскільки погана якість води може негативно позначитися на терміні зберігання квітів. У приміщенні не повинно бути обігрівачів і фруктів. З огляду на те, що вони провокують прискорення в’янення рослин.
 • Подбайте про помічників. Без них нікуди. Обробка кольорів – це тривалий процес, самі ви можете не встигнути в терміни. Обрізайте все листя, яке обсипається. Інакше вони можуть потрапити в ємність з квітами, а це може призвести до виникнення бактерій, які згубно впливають на стан рослин.
 • Подивіться в інтернеті або відвідайте майстер-класи. Почніть цікавитися прийомами декорування заздалегідь. Відвідайте майстер-класи або подивіться навчальні відео в інтернеті. Не створюйте складні конструкції, оскільки поки у Вас відсутні професійні знання. Прості і охайні композиції – виглядають бездоганно.

event