До відома корпоративних клієнтів

«Красиві квіти для красивого бізнесу»

Студія квітів та подарунків TORY ART пропонує Вам корпоративне співробітництво. На сьогоднішній день послуга такого комплексного обслуговування у сфері флористики стає все більш поширеною та актуальною серед безлічі, як невеликих фірм, так і великих компаній.

Головне завдання команди – професійна допомога у формуванні індивідуального фірмового образу компанії за допомогою живих квітів.

Виконання замовлення для авторитетного українського видання L’officiel.


LofficielКорпоративним клієнтам ми раді запропонувати наступні послуги:

1. Ви можете укласти коротко- та довгострокові домовленості на доставку унікальних квіткових композицій в коробках та корзинах, букетів, сухоцвітів клієнтам та замовникам в найважливіші для компанії дні: 8 Березня, Новорічні та Різдвяні свята, день створення компанії, а також компаній-партнерів, дні народження клієнтів, співробітників та інші.

Представник нашої студії попередньо погоджує з Вами детальну інформацію щодо всіх подій, які потребують нашої участі, інформацію про клієнтів та партнерів, кількість та стиль букетів або квіткових композицій, дані про дати, місце і час поздоровлень.


2. Ви можете укласти договір на оформлення різних офісних та інших приміщень компанії живими квітами та елементами інтер’єрної флористики: квітковими композиціями в коробках, рослинами у вазонах, сухоцвітом, і так далі.

3. Вам може знадобитися флористичне оформлення приміщень, в яких будуть проводитися важливі бізнес-зустрічі, презентації, семінари, конференції, а також заходи, урочисті події, банкети і виставки. Крім того, можливо Вас зацікавить досить поширена послуга – прикраса квітами стійок реєстрації, секретарських стійок.

Корпоративна співпраця також передбачає періодичні візити досвідчених флористів з метою контролю підтримки свіжості квітів, а також необхідності додаткового догляду за рослинами.


Який принцип корпоративної співпраці?
Які переваги корпоративного співробітництва?

1. Корпоративне замовлення – це завжди вигідно, так як передбачає надання знижки 5, 10, 15 та 20% в залежності від суми та характеру замовлення.

2. Гарантія якості товарів та послуг.

3. Оформлення композицій у Вашому фірмовому стилі та кольоровій гамі:
– фірмова коробка із зображенням логотипу
– 3D логотип
– логотип-наклейка


4. Професійні консультації флористів.

5. Зручна форма оплати.

6. При необхідності привітаємо від Вашого імені, розмістивши Ваші побажання на вітальній листівці, або ж в устній формі.

7. Значна економія часу й сил.

8. Повна звітність про виконану роботу.

Важливо!
Робіть замовлення завчасно! У святкові періоди, прийнявши в роботу певну кількість замовлень, ми тимчасово припиняємо їх прийом.

Корпоративні букети до 8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня Вам не доведеться турбуватися про те, де і які квіти придбати, як упакувати і доставити.

Ми подбаємо, щоб Ваші квіткові подарунки були оригінальними і викликали захоплення у прекрасної половини колективу.

Обрати вподобані композиції Ви можете на нашому сайті www.toryart.com.ua, відвідавши магазин квітів і подарунків TORY ART, а також запропонувати власний варіант квіткової композиції з урахуванням особистих переваг і бажаного бюджету.

З метою підкреслення індивідуальності та стилю Вашої компанії, Ви можете замовити унікальні фірмові коробки. На коробках буде розміщений логотип Вашої компанії (друк логотипу на коробці, логотип у вигляді наклейки або ж логотип, надрукований за допомогою принтера 3D друку) відповідно до параметрів і кольорової гами, а при необхідності – містити контактну інформацію та інші елементи.
Нам можна довіряти

В особі нашої компанії Ви отримуєте надійного партнера, що гарантує якісний продукт і належний контроль.

Ми націлені й зацікавлені в тривалій плідній співпраці з Вами, тому докладемо максимум зусиль, щоб надані товари були найкращої якості, а сервіс здійснювався на вищому рівні.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція з цих чи інших питань в розрізі нашої діяльності, ми з радістю чекаємо на Ваші листи на info@toryart.com.ua та телефонні дзвінки до студії квітів та подарунків.