Корпоративні букети до 8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня Вам не доведеться турбуватися про те, де і які квіти придбати, як упакувати і доставити. За кілька днів до свята, всі стикаються з проблемами – де купити якісні квіти, як зробити подарунок самим незвичайним, як зберегти до моменту вручення і при цьому придбати за оптимальною ціною, яка завжди стає вище в передсвяткові дні… Пропонуємо Вам розмістити передзамовлення у нас, вибравши один з численних букетів або оформити своє індивідуальне замовлення. При цьому Ви отримаєте гарантію наявності свіжих квітів в потрібний Вам час для самовивозу зі студії, за поточною не святковою ціною або при необхідності постараємося забезпечити доставку в якомусь з тимчасових інтервалів протягом дня.
З метою підкреслити індивідуальність і стиль Вашої компанії, Ви можете замовити унікальні фірмові коробки або брендування букета. На подарунок може бути розміщений логотип Вашої компанії (друк логотипу на коробці, логотип у вигляді наклейки або ж логотип, надрукований за допомогою 3D принтера) відповідно до заданих параметрів і в відповідній кольоровій гамі, а при необхідності – може містити контактну інформацію та інші елементи.
Ми подбаємо, щоб Ваші квіткові подарунки були оригінальними і викликали захоплення у прекрасної половини колективу.
Підібрати композиції Ви можете як на нашому сайті в розділі 8 Березня, так і відвідавши студію квітів, подарунків та декору TORY ART.

Пропонуємо Вам такі варіанти квіткових подарунків:

Тюльпани – от 400 грн


Квіти в коробці – от 535 грн


Букети – от 400 грн

Букети – от 400 грн

Тюльпани – от 400 грн

Тюльпани – от 575 грн

Тюльпани – от 380 грн

Тюльпани – от 525 грн

Міні букет – 375 грн


Міні букет – 355 грн


Міні букет – 380 грн

Міні букет – від 530 грн


Як оформити замовлення:

1. Зателефонувати в студію TORY ART по тел .:

☎ +38 (096) 258-39-31

2. Відвідати студію за адресою: вул. Жилянська 59, г. Киев

3. Заповніть форму і ми зателефонуємо вам найближчим часомНам можна довіряти

У нашому обличчі Ви придбаєте надійного партнера, що гарантує якісний продукт і належний контроль.

Ми націлені та зацікавлені в тривалій плідній співпраці з Вами, тому докладемо максимум зусиль, щоб надані товари були найкращої якості, а сервіс здійснювався на вищому рівні.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція з цих та інших питань в розрізі нашої діяльності, ми з радістю чекаємо на Ваші листи на info@toryart.com.ua і телефонних дзвінків до студії квітів і подарунків.