Подарункові сертифікати від студії TORY ART


Дорогі друзі, ми раді повідомити Вам, що в салоні ТORY ART тепер можна придбати подарункові сертифікати. Ми робимо усе можливе, щоб подарунки, які Ви підносите своїм близьким і колегам були ще більш приємними та ефектними.
З подарунковими сертифікатами Вам більше не доведеться сушити голову над тим, що подарувати. Виберіть, в якості подарунка, гіфт-картку і одержувач сам знайде собі ідеальний подарунок.

Що таке подарунковий сертифікат?

Практика використання подібних сертифікатів в нашій країні з’явилася не так давно, проте цей спосіб розрахунку за товари/послуги набирає великих обертів.

Такий стан справ пов’язаний із зручністю ідеї. Сам по собі подарунковий сертифікат є картою, якій присвоєний номінал. Таким чином, кожен клієнт, маючи гіфт-картку, може зробити купівлю на вказану суму та розрахуватися нею.


Для яких випадків краще підійде подарунковий сертифікат?

  • Ви недостатньо знайомі з людиною. Подарунковий сертифікат повністю вирішує цю проблему. Досить просто подарувати карту на суму, яку Ви вважаєте оптимальною. Це 100% дозволить залишити про себе незабутнє враження.
  • Немає часу на пошуки подарунка. Якщо Ви дуже зайняті, при цьому присутне бажання зробити людині приємне, тоді подарунковий сертифікат прекрасне рішення. Необхідність витрачати час на пошуки презенту просто зникає. Так Ви точно зробите приємне людині і не залишите його без уваги.
  • У Вас широке коло спілкування і треба бути завжди готовим до непередбачених днів народжень та іншим урочистостям. Маючи подарункову карту в своєму гаманці, Ви підстраховуєте себе на той випадок, коли чиєсь свято вилетіло з голови. У Вас завжди під рукою буде солідний та приємний подарунок.

Переваги

  • Ніяких термінів. Подарунковий сертифікат не обмежений в термінах застосування. Ви можете скористатися їм у будь-який слушний для Вас час. Сертифікат можна дарувати. Він не прив’язаний до певної особи і може бути використаний будь-якою людиною, якій Ви передали його.
  • Немає номерів. Подарунковий сертифікат – не виступає карткою лояльності і використовується лише один раз. Якщо після використання Вам потрібна додаткова сума, картка купується повторно. Кошти не можуть бути зараховані на цей же сертифікат.
  • Немає обмежень по асортименту. Сертифікати діють на весь асортимент, представлений в нашому салоні, а також інтернет-магазині. За умови, що він є в наявності.

Як отримати подарунковий сертифікат?

Придбати сертифікат можна в нашому салоні або інтернет-магазині. Є декілька номіналів, на суму 500 грн, 1000 грн і 3000 грн, серед яких Ви можете обрати оптимальний для себе.

Умови використання

Для того, щоб скористатися сертифікатом, його необхідно віддати менеджерові студії TORY ART. При цьому замовлення можна оформити, як офлайн так, і онлайн. Основна умова використання – передача карти менеджерові студії. Після витрачення грошових коштів, карта вважається недійсною. Якщо сума вибраного презенту перевищує номінал карти, тоді різницю можна сплатити зручним для вас способом (картою або готівкою). Якщо ж навпаки, сума менша, різниця не повертається.

Якщо у Вас виникли запитання, зв’яжіться, будь ласка, з нами і ми з радістю проконсультуємо Вас.