Блог

Браслет чи букет для дружки?

297fee485cab2740b2521673d2cd798c-min-e1462435554377


У процесі підготовки до довгоочікуваного весіллі багато хто замислюється про те, чи потрібно приділяти увагу і наскільки сьогодні є актуальним у весільному торжестві букет для дружки нареченої, або як ми часто говоримо – для свідків. Тільки так здається, що це дрібниця, але так як весілля – найважливіша подія в житті закоханої пари, тому в даному випадку не можна залишати без уваги навіть дрібниці.

Історія говорить, що весілля планували і, найчастіше, намагалися не проводити холодною зимою і жарким літом, а проводити в той період, коли на вулиці було досить багато квітів. Подружки нареченої проводили з нареченої практично весь час перед весіллям, вони плели вінки і робили романтичні букети з живих квітів, намагаючись прикрасити весілля, наречену і себе квітами. Вважалося, що квіти – це краса, і чим більше прекрасних бутонів і соковитою зеленого листя буде на весіллі, тим розкішніше і святковіше буде атмосфера.


Браслет для подружки нареченої 

Сьогодні, також, складно уявити такий захід як весілля без квітів, а тим більше наречену. До того ж зараз весільна флористика вийшла далеко за звичні для нас межі. Квіткове оформлення, сьогодні, виступає як прикраса всього заходу, так чому б не подбати і про букет для свідків.

Слід зазначити, що спочатку букет для подруг нареченої призначений для краси, але в як виявляється – не завжди це так. Всі ми знаємо про традицією кидання букета. Зауважимо, що досить часто на весільних урочистостях букет дружки служить копією букета нареченої, якщо наречена хоче залишити свій букет собі на пам’ять і милуватися ним протягом деякого часу.

Крім того, багато молодят хочуть виділити своїх свідків серед безлічі інших запрошених, саме для цього професійними флористами створюється спеціальний букет для дружки і бутоньєрка для свідка

Так що ж вибрати – букет або браслет для подружки нареченої?

Якщо ви вирішили придбати букет для подруги нареченої, тоді при його виборі вам потрібно врахувати важливе правило: він не повинен виділятися і дисгармоніювати із загальною стилістикою весілля. Часто букет схожий на букет нареченої або виконаний з квітів, які підходять до кольору самого весілля. Але, якщо ви хочете, щоб букет був дублером букета нареченої, тоді він повинен бути ідентичним з букетом нареченої.

Якщо ж Ви просто хочете виділити свідка серед інших гостей, можете замовити браслет з живих квітів, який стане відмінною прикрасою і при цьому руки у дружки завжди будуть вільні, що дасть можливість допомогти нареченій в перебігу дня.