Блог

Весільний декор та аксесуари

wedding-couple-min

Весілля один з найбільш важливих і пам’ятних моментів в житті кожного з наc. День народження сім’ї, цей дорогоцінний і тремтливий день для кожної пари, який дарує яскраві і абсолютно нові емоції, почуття і відчуття. Хочеться щоб все було ідеальним, аж до дрібниць, тому підготовка до свята повинна бути серьйозною.


Весільний декор та аксесуари – доповнюють образ та стилю святкування

При замовленні  весільної флористики, зверніть особливу увагу на весільний декор та аксесуари, які не тільки доповнюють образ свята, але також приносять власну родзинку та встановлюють певний стиль.
Сьогодні, весільний декор, може бути дуже різноманітним це і неповторні квіткові композиції, декоровані ліхтарики, свічки, паперові віяла і багато іншого.


Весільні аксесуари прийнято ділити на аксесуари для молодих і аксесуари для оформлення весілля, їх, як правило, називають весільний декор. Весільні аксесуари закінчують образ молодят, роблять його завершеним.Вінок на голову – аксесуар для нареченої

На сьогоднішній день запропонована величезна кількість аксесуарів, які доповнять ваш образ з ніг до голови, а також допоможуть в створенні відмінних знімків. Найпопулярніші аксесуари, мабуть, прикраси для голови нареченої. Традиційно прийнято вважати, що фата це головна прикраса нареченої і незамінний атрибут. Але, зараз, стає все більш популярним прикрашати голову нареченої живими квітами, це можуть бути плетені віночки з живих квітівабо просто милі окремі квіточки, які доповнять зачіску. Головне правило при використанні такого виду прикрас – квіти обов’язково повинні гармоніювати з квітами у весільному букеті.

Такі аксесуари як весільна парасолька і віяло стануть відмінним доповненням образу і оригінальною деталлю для весільних фотографій.

Весільні келихи

Весільні келихи відіграють велику роль, адже це той атрибут, який буде в ваших руках протягом усього свята. Вибір келихів залежить від стилістики весілля, якщо ви ще не вирішили які хочете келихи, варто лише зайти в інтернет і вам буде запропоновано великий асортимент на будь-який смак. Ну а якщо ви хочете особливі та індивідуальні келихи, тоді чудовим рішенням буде зробити їх на замовлення.
Весільні свічки давно стали невід’ємним аксесуаром. Дуже красивий обряд «Родинне вогнище» став популярним на весіллях. Це дуже трепетний момент, коли батьки передають все тепло свого будинку молодятам. Весільні свічки для обряду «Родинне вогнище» представляють собою три свічки: одну велику для молодят і дві менші для мам нареченого і нареченої.Подушечка для обручок

Подушечка для обручок, також, незамінний аксесуар. При чому подушечка може бути абсолютно різноманітною, як подушечки використовують фарфорові тарілочки, дерев’яні підставки, маленькі плетені гніздечка, подушечки з моху і інше. Важливо пам’ятати, що подушечка повинна підходити до стилістики весілля. Якщо, весілля класична, тоді подушечка може бути стандартною – зроблена з тканини і декорована стрічками. Якщо весілля тематична, тоді подушечка для обручок може стати відмінним доповненням образу урочистості. Наприклад, якщо весілля в стилі «Бохо», тоді гарним вибором буде подушечка зроблена з натуральних матеріалів.
Є й багато інших весільних аксесуарів і елементів декору, але ми постаралися зібрати для вас найнеобхідніші, які допоможуть створити незабутню атмосферу найважливішого дня у Вашому житті!