• Доброе субботнее утро 🌝 Всем прекрасного дня 🌞🍃👩‍👩‍👧
#toryart #ториарт #букетцветов #цветочныекомпозиции #доставкацветовкиев #купитьбукеткиев #купитьцветыкиев
  • Вестники весны и самого цветочного дня в году - нежнейшие тюльпаны в стильном оформлении 🌷🌷🌷
Доступны разные цвета, для заказа 👉
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#toryart #ториарт #тюльпаны #тюльпаныкиев #букеттюльпанов #доставкацветовкиев #купитьбукеткиев #купитьцветыкиев
  • Дорогие мужчины, не забывайте радовать своих любимых 💞 цветами 🌺🍃🌷 Это ведь так приятно ☺️
Для заказа 👉 ☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#купитьбукеткиев #заказатьцветы #доставкацветовкиев #авторскиебукеты #интернетмагазинцветв #toryart #ториарт #цветыкиев #доставкацветов #цветысдоставкой #купитьбукеткиев #дизайнерскиебукеты  #авторскиебукеты #flowerskiev #flowershop #авторскийбукет #дизайнерскийбукет #цветына8марта
  • Друзья❤️ Мы активно принимаем заказы на корпоративные букеты и подарки💐🎁 Ждем вас!😊 ☎️(063) 177-77-62
🏡Ул. Жилянская, 59
#доставкацветов #доставкацветовкиев #доставкабукетов #заказбукетов #доставкабукетов #студияцветов #магазинцветов #интернетмагазин #ториарт #toryart #цветы #авторскиебукеты #цветывшляпныхкоробках #студияцветов #студияподарков #студияупаковки #упаковкаподарков
  • Эффектные, роскошные красные розы🌹 ждут вас в TORY ART🍃
Такой букет подойдет для любого события :) Помните, что не всегда нужен повод, неожиданные сюрпризы это всегда приятно 💕💗❤️
🚗 Доставим по Киеву и регионам
Заказ можно оформить на сайте или по телефонам:
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21

Про нас | Студія квітів, подарунків та декору TORY ART

Студія флористики та подарунків TORY ART народилася в найпоетичніший і дивний час року – восени, коли ми починаємо цінувати кожен сонячний промінчик і намагаємося увібрати від природи якомога більше світла і фарб. TORY ART була створена завдяки неймовірній пристрасті до квітів і квітковому дизайну, бажанням зробити наш світ ще гарніше, добрішими, ароматні.

Одне з основних завдань флористів нашої студії – належну увагу до деталей в кожній квіткової роботі, адже саме вони формують образ в цілому.

Ми працюємо з найгарнішими та свіжими квітами для того, щоб вони якомога довше радували вас у вашому домі.

Ми стежимо за появою нових сортів квітів, вивчаємо тенденції у сфері флористики, щоб надихнутися на створення нових і нових квіткових композицій, щоб прикрасити ними найважливіші у вашому житті події.

Букет від TORY ART – це унікальне творіння, за допомогою якого вам вдасться передати всі почуття та побажання. Індивідуальний підхід у створенні кожної композиції, а також втілення всіх ваших квіткових фантазій – головна мета і завдання наших флористів.

Красива якісна упаковка для будь-якого букета або композиції додасть ще більш розкішний вигляд подарунку. Як доповнення ми пропонуємо широкий вибір подарунків handmade, а також цікавою сувенірної продукції.


студия TORY ART

TORY ART прагне до найвищого рівня турботи і обслуговування наших клієнтів. У зв’язку з цим, ми пропонуємо вам стати користувачем сервісу «Календар важливих подій». Розкажіть нам про найважливіші для вас дати та події, і ми неодмінно нагадаємо про них у зручний для вас спосіб, наприклад, вишлемо нагадування по електронній пошті за два тижні або раніше. Керуйте своїм «Календарем», додаючи нові важливі дати, і скасуванню не актуальні. Ми з року в рік будемо пам’ятати для вас кожну дату доти, поки ви не прийміть рішення про відключення даного сервісу.

З TORY ART робити сюрпризи і дарувати радість дійсно просто!


Ми в Instagram tory__art