• Кто говорит, что понедельник - день тяжелый? Не верьте!
Очень даже прекрасный, если проводить его в компании с такими роскошными букетами🌹! Спешите, ведь они всего в единственном экземпляре🎁😀.
Оформить заказ можно по телефону:
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#toryart #ториарт #доставкабукетовкиев #доставкацветов #доставкацветовкиев #цветыкиев #цветы #авторскиебукеты #купитьбукеткиев #купитьбукет
#авторскиебукеты #дизайнерскиебукеты
#флористическийтренд
#флористическийсалон
#европейскаяфлористика #доставкацветов
  • Не знаете что подарить к Новому году? Вечно мучает вопрос выбора хорошего подарка🎁?
Мы Вас спасем! Студия TORY ART предлагает красочные эксклюзивные композиции ручной работы. Такой презент создаст праздничную атмосферу и невероятный уют✨.
Оформить заказ можно по телефону, или на сайте:
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#toryart #ториарт #необычныйподарок #подароккиев #декор2017 #декоркиев #декордляинтерьера #декордляфотосессий  #новогодняякомпозиция #декорновыйгод #корпоративныеподарки #корпоративныеподаркикиев #презент #новыйгодкиев
  • Пока снег засыпает Киев миллионами прекрасных снежинок❄️, мы упепляем наши букеты😍. Украшаем еловыми веточками и добавляем серебряный эвкалипт . 
Для заказа, консультации или уточнения деталей:
☎ +38 (066) 7777-62-1 👉viber
☎ +38 (098) 1 – 7777 – 62
☎ +38 (063) 1 – 7777 – 62
#toryart #ториарт #цветыбезповода #цветылюбимым #цветылюбимой #яркийбукет #необычныйбукет #квітикиївцілодобово  #композиціїзквітів  #київквіти #доставкаквітів #доставкабукетів #квітицілодобовокиїв #flowermagic #blossom #осеннийбукет #букетневесты #букетневестыкиев #цветыназаказ #kyivflowers
  • Арома свеча на 3 фитиля в невероятно стильном оформлении. Нежный аромат персика, так и сводит с ума!
Подарите такую свечу своим родным. Они непременно почувствуют заботу и трепет в таком подарке!
В наличии во всех представительствах TORY ART!
#элитныйподарок #подарокдевушке #подарокдиректору #подароккновомугоду #подарокженщине #подарокжене #подароккиев #новыйгодкиев #аромадлядома
  • Даже нежный розовенький🌸 букет можно сделать поистине декабрьским❄️ , если добавить немного еловых веточек🌲 и игривых пушистых колосков. 
Оформить заказ можно по телефону, или на сайте:
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#toryart #ториарт #доставкабукетовкиев #доставкацветов #доставкацветовкиев #цветыкиев #цветы #авторскиебукеты #купитьбукеткиев #купитьбукет
#авторскиебукеты #дизайнерскиебукеты
#флористическийтренд
#флористическийсалон
#европейскаяфлористика #доставкацветов

Про нас | Студія квітів, подарунків та декору TORY ART

Студія флористики та подарунків TORY ART народилася в найпоетичніший і дивний час року – восени, коли ми починаємо цінувати кожен сонячний промінчик і намагаємося увібрати від природи якомога більше світла і фарб. TORY ART була створена завдяки неймовірній пристрасті до квітів і квітковому дизайну, бажанням зробити наш світ ще гарніше, добрішими, ароматні.

Одне з основних завдань флористів нашої студії – належну увагу до деталей в кожній квіткової роботі, адже саме вони формують образ в цілому.

Ми працюємо з найгарнішими та свіжими квітами для того, щоб вони якомога довше радували вас у вашому домі.

Ми стежимо за появою нових сортів квітів, вивчаємо тенденції у сфері флористики, щоб надихнутися на створення нових і нових квіткових композицій, щоб прикрасити ними найважливіші у вашому житті події.

Букет від TORY ART – це унікальне творіння, за допомогою якого вам вдасться передати всі почуття та побажання. Індивідуальний підхід у створенні кожної композиції, а також втілення всіх ваших квіткових фантазій – головна мета і завдання наших флористів.

Красива якісна упаковка для будь-якого букета або композиції додасть ще більш розкішний вигляд подарунку. Як доповнення ми пропонуємо широкий вибір подарунків handmade, а також цікавою сувенірної продукції.


студия TORY ART

TORY ART прагне до найвищого рівня турботи і обслуговування наших клієнтів. У зв’язку з цим, ми пропонуємо вам стати користувачем сервісу «Календар важливих подій». Розкажіть нам про найважливіші для вас дати та події, і ми неодмінно нагадаємо про них у зручний для вас спосіб, наприклад, вишлемо нагадування по електронній пошті за два тижні або раніше. Керуйте своїм «Календарем», додаючи нові важливі дати, і скасуванню не актуальні. Ми з року в рік будемо пам’ятати для вас кожну дату доти, поки ви не прийміть рішення про відключення даного сервісу.

З TORY ART робити сюрпризи і дарувати радість дійсно просто!


Ми в Instagram tory__art