• Розы актуальны во все времена для любого поколения, неважно это монобукет или составной. Многообразие современных сортов этого растения значительно расширило палитру букетов, которые создают талантливые флористы.
#toryart #ториарт #доставкабукетовкиев #доставкацветов #доставкацветовкиев #цветыкиев #цветы #авторскиебукеты #купитьбукеткиев #розыкиев #киеврозы #киевцветы #флористика #флористическийсалон
  • Создать свой индивидуальный полный образ невесты можно в @wed.ua. 
А за самым оригинальным букетом приходите к нам! Мы обязательно выслушает все Ваши пожелания и создадим настоящий шедевр к Вашей свадьбе)
#свадебныйдекор #киевсвадьба #свадебноеплатье #свадебныйобраз #образневесты #весілля #весіллякиїв #образнареченої #весільнийдекор #букетнареченоії #ранокнареченої
  • Что может быть приятнее искренних слов и красивого букета! Пусть светлые эмоции радуют и вдохновляют! #flowers #toryart #осенниебукетысдоставкой #осенниебукеты #даримрадость🤗 #доставкацветовкиев 🐝🌷🌸🎀💐🌺🤗🤗
  • Букеты и композиции из живых цветов дольше будут радовать глаз при правильном уходе! Флористы студии TORY ART всегда с радостью помогут  в этом и порекомендует наилучший уход для выбранного букета!
#toryart #ториарт #доставкабукетовкиев #доставкацветов #доставкацветовкиев #цветыкиев #цветы #авторскиебукеты #купитьбукеткиев
  • Захватывающие дух раскидистые розовые гортензии, царственные розы в переплетении с ягодами гиперикума и воздушными гвоздиками создают шикарный букет от студии TORY ART.
Оформить заказ можно по телефону или пишите в директ!
☎ +38 (098) 177 - 77 - 62
☎ +38 (063) 177 - 77 - 62
☎ +38 (066) 777 -76 - 21
#toryart #ториарт #доставкабукетовкиев #доставкацветов #доставкацветовкиев #цветыкиев #цветы #авторскиебукеты #купитьбукеткиев

Про нас

Студія флористики та подарунків TORY ART народилася в найпоетичніший і дивний час року – восени, коли ми починаємо цінувати кожен сонячний промінчик і намагаємося увібрати від природи якомога більше світла і фарб. TORY ART була створена завдяки неймовірній пристрасті до квітів і квітковому дизайну, бажанням зробити наш світ ще гарніше, добрішими, ароматні.

Одне з основних завдань флористів нашої студії – належну увагу до деталей в кожній квіткової роботі, адже саме вони формують образ в цілому.

Ми працюємо з найгарнішими та свіжими квітами для того, щоб вони якомога довше радували вас у вашому домі.

Ми стежимо за появою нових сортів квітів, вивчаємо тенденції у сфері флористики, щоб надихнутися на створення нових і нових квіткових композицій, щоб прикрасити ними найважливіші у вашому житті події.

Букет від TORY ART – це унікальне творіння, за допомогою якого вам вдасться передати всі почуття та побажання. Індивідуальний підхід у створенні кожної композиції, а також втілення всіх ваших квіткових фантазій – головна мета і завдання наших флористів.

Красива якісна упаковка для будь-якого букета або композиції додасть ще більш розкішний вигляд подарунку. Як доповнення ми пропонуємо широкий вибір подарунків handmade, а також цікавою сувенірної продукції.


студия TORY ART

TORY ART прагне до найвищого рівня турботи і обслуговування наших клієнтів. У зв’язку з цим, ми пропонуємо вам стати користувачем сервісу «Календар важливих подій». Розкажіть нам про найважливіші для вас дати та події, і ми неодмінно нагадаємо про них у зручний для вас спосіб, наприклад, вишлемо нагадування по електронній пошті за два тижні або раніше. Керуйте своїм «Календарем», додаючи нові важливі дати, і скасуванню не актуальні. Ми з року в рік будемо пам’ятати для вас кожну дату доти, поки ви не прийміть рішення про відключення даного сервісу.

З TORY ART робити сюрпризи і дарувати радість дійсно просто!


Ми в Instagram tory__art